Dorota Szelągowska przeszła operację

Ostatnio sporo się dzieje w życiu Doroty Szelągowskiej. Niedawno media obiegła informacja, że wzięła rozwód kościelny z Adamem Sztabą, teraz okazało się, że Dorota Szelągowska ma za sobą operację.

Prowadząca program w TVN Style "Totalne remonty Szelągowskiej" zdobyła się na wizji na tego typu wyznanie. Dorota Szelągowska przed kamerami przyznała, że kilka dni temu przeszła operację.

Ja miałam pięć dni temu operację i tak naprawdę nie powinnam tu być dziś z wami, a na pewno nie mogę iść na demolkę.

Niestety do końca nie wiadomo, z jakiego powodu znana architekt musiała poddać się operacji. Dorota Szelągowska jak na razie milczy w tym temacie, również w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Dorota Szelągowska jest już po rozwodzie kościelnym

O tym, że Adam Sztaba wziął rozwód kościelny z Dorotą Szelągowską media dowiedziały się od byłego męża gwiazdy. Adam Sztaba w rozmowie z serwisem jastrzabpost mówił:

- Nawet nie wiem, jak zareagowała, bo nie widzieliśmy się jakiś czas i też nie widzieliśmy się w sądzie kościelnym, w którym się zeznaje. Każdy przychodził o różnych porach, natomiast wydaje mi się, że jej też zależało na tym, żeby pewne rzeczy zostawić za sobą. To jest epizod, który jest od dawna nieaktualny, więc każdemu zależy na tym, aby w swoim życiu mieć czystą kartę i tworzyć ją na nowo. Z naszych rozmów wynika, że jej też na tym zależało.

Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule: