Donald Trump został zaprzysiężony na 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych! I choć wielu decyzja Amerykanów o jego wyborze na najwyższy urząd w kraju niezwykle zaskoczyła, to jednak przewaga, jaką do tej Trump zyskał nad Hillary Clinton nie pozostawiła złudzeń. I to właśnie on w piątek przeprowadził się do Białego Domu. Jak się okazuje, równie ciekawe jak jego kariera biznesowa i polityczna jest też życie prywatne nowego prezydentem USA. Dlaczego? 

POLECAMY: DONALD TRUMP jednak pokonał Hillary Clinton

Podczas kampanii prezydenckiej często mówiło się nie tylko o jego kontrowersyjnych i budzących wątpliwości poglądach, ale również o bujnym życiu miłosnych miliardera. Obecnie u boku Donalda widujemy jego żonę Melanię. Wciąż niewielu jednak wie, że miliarder był związany przed nią jeszcze z dwoma innymi kobietami. Co więcej, były to związki, o których mówiła cała Ameryka!

Pierwszą żoną Trumpa była czeska modelka Ivana. W latach 80. to ich małżeństwo było najgłośniej komentowaną parą Nowego Jorku. I to właśnie wtedy kariera Trumpa osiągnęła szczyty: budował nie tylko wielkie hotele, ale też wieżowce, apartamentowce i kasyna. W tym czasie Ivana z wielkim zaangażowaniem uczestniczyła w życiu firmy męża. Została nawet wice-prezesem jego holdingu. Pod jej nadzorem znajdował się kultowy hotel-kasyno Taj Mahal w Atlantic City. W 1990 otrzymała nawet prestiżowy tytuł Hotelarza Roku! Jej życie prywatne nie wyglądało jednak już tak bajkowo. Donald wdał się bowiem w romans z byłą miss Georgii - Marlą Maples. W sądzie, podczas głośnych rozpraw rozwodowych, Ivana wywalczyła dla siebie kilkadziesiąt milionów dolarów odszkodowania za rozstanie! Do dziś pozostaje ikoną tamtych czasów i jedną z najczęściej zapraszanych na pokazy mody modelek starszego pokolenia. To z nią Donalda ma trójkę dzieci: Erica i Ivankę oraz Donalda Jr, z których wszyscy zatrudnieni są w jego firmie The Trump Organisation i którzy bardzo aktywnie wspierali ojca podczas kampanii.

ZOBACZ: DONALD TRUMP Papież Franciszek ostro o kandydacie na urząd Prezydenta USA!

Drugą żoną potentata finansowego i dewelopera była właśnie Marla Maples. To ona wypromowała Trumpa w mediach. Sama z wiedziała zresztą, jak się po nich poruszać. Już za czasów romansu z Donaldem zaczynała swoją karierę jako aktorka. Z czasem zaczęła się też pokazywać w telewizji i teatrze. Marla jest też matką drugiej córki Donalda -  Tiffany.

Żadna z byłych żon nie ubrała udziału w kampanii prezydenckiej Donalda. To pewnie przez fakt, że z oboma żonami Trump jest od lata pokłócony. Bardzo aktywna podczas wyścigu do Białego Domu była za to jego trzecia i obecna żona - Melania Trump. Melania to urodzona w 1970 r. w Słowenii modelka. To z tą słowiańską pięknością nowy prezydent USA ma z syna Barrona.

Zobacz także:

CZYTAJ TEŻ: MELANIA TRUMP w różowym stroju podczas debaty prezydenckiej. Jej koszula to manifest polityczny?

Mimo stanowiska, które zajmie, partnerka Trumpa budzi w USA niemałe kontrowersje. Swoją karierę zaczynała bowiem jako modelka bielizny! Media co i rusz przypominały jej zdjęcia w kusych zestawach nocnych oraz ujęcia, na których pozowała niemal nago!

Donalda Trumpa poznała w 1998 roku. Wówczas miała 28 lat, on – 52! Ponoć nie dała mu numeru telefonu na pierwszym spotkaniu. Ten nie ustawał jednak w awansach i finalnie udało mu się zdobyć rękę Melanii.

W 2005 roku para w końcu się pobrała. Co ciekawe, na ich wystawnym weselu gośćmi honorowymi byli Hillary i Bill Clintonowie. Kto by się spodziewał, że zaledwie 11 lat później będą rywalizować w wyścigu do Białego Domu, który wygra właśnie Donald Trump?