Dominika Gwit jest w ciąży. Pokazała zdjęcie, które wszystko zdradza

"Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko" - napisała na Instagramie aktorka, Dominika Gwit. Na załączonym zdjęciu widać szczęśliwą gwiazdę z mężem, dumnie prezentujących zdjęcie USG. "Nasza radość nie zna granic", przekonują przyszli szczęśliwi rodzice, którzy wielokrotnie wspominali, że marzą o dziecku

34-letnia Dominika Gwit znana z produkcji takich jak "Galerianki", "Przepis na życie", "Singielka", "Gierek" wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim w 2018 r. Już wtedy para przekonywała, że myślą o powiększeniu rodziny. Z instagramowego wpisu wynika, że starali się o dziecko kilka lat. Najważniejsze, że się udało! Gratulujemy!

Widać, że para nie posiada się ze szczęścia i już nie może doczekać, aż będą we troje.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa Za kilka miesięcy będziemy we troje."