Ultimate Grey

To jeden z kolorów, który znalazł się w ścisłej czołówce plebiscytu Instytutu Koloru Pantone. Kolor ten inspirowany jest betonowymi murami dającymi solidną podstawę. Ma zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa. Jego dodatkową zaletą jest jego ogromna uniwersalność. Świetnie zgra się zarówno z metalem, jak i drewnem w każdym kolorze. 

Urban Bronze

Urban bronze to kolor wypromowany przez Sherwin-Williams, znanego producenta farb i lakierów. To ciepłe połączenie brązu z nutą szarości. Jest prosty, stonowany, a jednocześnie niezwykle elegancki. Inspiracją dla jego powstania był kontakt z ziemią – to barwa sprzyjająca medytacji. Odcień ten jest też niezwykle uniwersalny. Świetnie połączy się zarówno z drewnem i metalem, jak i naturalną skórą, zwłaszcza w brunatnym odcieniu. Wyjątkowe dodatki w tym kolorze znajdziesz między innymi w sklepie DUKA, który bierze udział z Szaleństwie Zakupów. Od 22 do 25 kwietnia możesz zrobić zakupy z 20% rabatem! Wystarczy pobrać kupon:

Big Cypres

To kolor zaproponowany przez PPG Paints, czyli jednego z największych producentów farb na świecie. Big Cypers został zainspirowany połączeniem imbiru i cynamonu. Ma wywoływać uczucie spokoju, tworzyć wnętrze, do którego chce się wracać i w którym możemy wypoczywać. Najdokładniej można chyba opisać go stwierdzeniem, że jest to brudny odcień brzoskwiniowego różu.
 

Transcendent

To lekki, ciepły beż, który podobnie jak urban bronze zainspirowany został kolorami ziemi. Jako swój kolor roku zaproponował go producent farb PPG Paints. Trenscendent to kolor niezwykle delikatny, nostalgiczny, przywodzący na myśl mrożoną kawę wypitą w ciepły, wiosenny poranek. Jest też niezwykle uniwersalny. Zgra się świetnie niemal z każdym wnętrzem i każdym kolorem z ciepłej palety barw. Stylowe dodatki o tej barwie znajdziecie w sklepie dutchhouse.pl, gdzie od 22 do 25 kwietnia możecie zrobić zakupy z 20% rabatem w ramach akcji Szaleństwo Zakupów:

Illuminating

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @dekoriapl

Illuminating to kolor, który zajął miejsce na podium w plebiscycie Instytut Koloru Pantone. Jest to jasny, a jednocześnie dość chłodny odcień żółtego, który przywodzi na myśl letnie, upalne południe. Ta barwa wprowadzi powiew świeżości do Twojego wnętrza i wypełni Cię energią na cały dzień. To kolor, który doskonale zgra się z jasnymi wnętrzami, marmurem lub jasnym drewnem. Sklep Dekoria.pl, w którym możesz znaleźć dodatki w tym zachwycającym kolorze również bierze udział w Szaleństwie Zakupów. Między 22 a 25 kwietnia zakupy zrobisz z 20% rabatem: