To koniec małżeństwa Dody i Emila Stępnia. Kontrowersyjna celebrytka i artystka estradowa, która w ostatnich latach spełnia się także w branży kinematograficznej, oficjalnie poinformowała fanów i media, że rozwodzi się ze swoim mężem. Decyzję o rozstaniu ze znanym producentem filmowym 37-latka ogłosiła w środę po południu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna - napisała.

Doda i Emil Stępień rozwodzą się

Dorota Rabczewska-Stępień oznajmiła w swoim komunikacie, że nie będzie opowiadała publicznie o powodach rozstania ze swoim drugim mężem. Podziękowała także za wsparcie od swoich wiernych fanów.

Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - czytamy.

Przy okazji Doda zapewniła, że w dalszym ciągu będzie współpracować z Emilem Stępniem przy filmie "Dziewczyny z Dubaju", którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.

W kwestii biznesowej: premiera "Dziewczyn z Dubaju" z angielską wersją "Girls to buy" jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu - zaznaczyła.

Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administrację biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień - dodała.

Doda i Emil Stępień - historia związku

Doda i Emil Stępień zaręczyli się latem 2017 roku podczas zagranicznych wakacji. Przypominamy, że wtedy jeszcze ukrywali swój związek przed całym światem.

Za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przed mediami przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem - wyznała później Doda.

Producent poprosił o rękę piosenkarki na plaży w hiszpańskiej Marbelii, czyli w tej samej miejscowości, gdzie rok później wyprawili huczne wesele z udziałem rodziny i najbliższych przyjaciół. Po raz pierwszy powiedzieli sobie "tak" jednak już kilka miesięcy wcześniej - w Urzędzie Stanu Cywilnego w rodzinnym mieście Dody, Ciechanowie.

Kościelna ceremonia zaślubin Dody i Emila Stępnia miała miejsce 14 kwietnia 2018 roku. Wokalistce i jej wybrankowi do samego końca udało się utrzymać wszystko w ścisłej tajemnicy przed fanami i dziennikarzami.

Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO! - napisała Doda w dniu na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

O tym, że w małżeństwie Dody i Emila Stępnia nie dzieje się dobrze mówiło się w mediach już od dłuższego czasu. Jak widać, plotki poważnym kryzysie w ich relacji potwierdziły się.

To już drugie nieudane małżeństwo Dody. Autorka hitów "Nie daj się", "High Life", "Bad Girls" i "Dziękuję" w latach 2005-2008 była żoną piłkarza Radosława Majdana, obecnego męża Małgorzaty Rozenek.

ZOBACZ TEŻ: Doda na zdjęciach z amerykańskim aktorem. Mężczyzna sugeruje zaręczyny z wokalistką!