Blanka Lipińska jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk branży rozrywkowej w Polsce. Choć niektórym może być teraz trudno w to uwierzyć, jeszcze niedawno autorka erotycznych bestsellerów przedstawiana była w mediach jako stawiająca pierwsze kroki w show-biznesie przyjaciółka Dody i Natalii Siwiec. Twórczyni "365 dni" zresztą chętnie korzystała z pomocy popularnych koleżanek przy promocji swojej debiutanckiej powieści. Na facebookowym profilu Lipińskiej do tej pory można znaleźć jej wspólnie zdjęcie z Dorotą Rabczewską-Stępień, trzymającą w dłoniach jej pierwszą książkę.

O znajomości Blanki Lipińskiej i Dody zrobiło się ponownie głośno w mediach w maju tego roku za sprawą premiery kontrowersyjnego filmu Sylwestra Latkowskiego na temat brutalnej seksafery w sopockiej Zatoce Sztuki. Po emisji "Nic się nie stało" na antenie TVP1 Doda sama podjęła dyskusję na ten temat na swoim instagramowym profilu.

ZOBACZ: Doda w mocnych słowach o byłym mężu: "Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję"

Gdy fani zaczęli wytykać artystce przyjaźń z autorką "365 dni", która w przeszłości pracowała w osławionym klubie, Doda stwierdziła, że sama jest ciekawa jej wyjaśnień. Wyznała też, że regularny kontakt z Blanką urwał się jeszcze przed przeprowadzką koleżanki do Trójmiasta, dlatego nie słyszała wcześniej o tym, co działo się w Zatoce Sztuki.

Wywołana do tablicy przez internautów Blanka również zaprzeczyła domysłom, że posiada jakąkolwiek wiedzę na temat przestępstw, do których dochodziło w sopockim klubie.

ZOBACZ: Blanka Lipińska komentuje film Sylwestra Latkowskiego: "Nigdy nie miałam nic do ukrycia"

Doda o konflikcie z Blanką Lipińską

Choć trudno ocenić, jak obecnie naprawdę wyglądają relacje tych dwóch gwiazd, to media plotkarskie w ostatnim czasie wyraźnie doszukują się między nimi sporu. W niedawnym artykule serwisu Pudelek.pl mowa o tym, że przyjaźń Dody i Blanki Lipińskiej miała się nagle zakończyć z powodu filmu "365 dni".

Zobacz także:

Rabczewska-Stępień, która razem ze swoim mężem Emilem Stępniem posiada firmą producencką, podobno złożyła twórczyni "365 dni" ofertę zakupu praw do ekranizacji jej książki. Lipińska miała jej odmówić, co z kolei miało urazić Dodę i skłonić ją do zakupu praw do scenariusza na podstawie równie głośnej książki "Dziewczyny z Dubaju".

Czy coś rzeczywiście jest na rzeczy? Pewnym tropem może być reakcja Dody na sensacyjnego newsa na temat jej rzekomego konfliktu z autorką erotycznych książek. Gwiazda stanowczo zdementowała doniesienia Pudelka.

- Ten artykuł jest kłamstwem - odpisała Doda na komentarz jednej ze swoich fanek.

Myślicie, że Doda i Blanka Lipińska faktycznie zaczęły ze sobą konkurować?

SPRAWDŹ TEŻ: Giulio Berruti - kim jest gwiazdor "Dziewczyn z Dubaju"? Przystojny Włoch zagrał już w erotyku w stylu "Greya" i filmie z Seleną Gomez!