Świąteczne spotkanie Dobre Rady

Redakcja Dobrych Rad zawsze bardzo chętnie poznaje swoje czytelniczki, słucha ich opinii i poznaje je bliżej. Dlatego uznaliśmy, że grudniowy okres przygotowań do świąt, będzie idealną okazją do spotkania. Pomyśleliśmy, że każdej z nas przyda się chwila wytchnienia, dobra kawa i rozmowa z podobnymi do nas kobietami. Dlatego nie wahając się, zaprosiliśmy do siedziby redakcji czytelniczki i możemy śmiało stwierdzić, że był to wspaniały pomysł.

Gości przywitaliśmy w jednej z naszych sal konferencyjnych, skąd rozpościera się imponujący widok na Warszawę, co nie umknęło uwadze gości. Postanowiliśmy podążać za trendem zdrowszego stylu życia i zwracania uwagi na jakość produktów, dlatego poczęstowaliśmy przybyłe panie ciastami bez cukru, glutenu i laktozy. Dla nas również była to nowość, jednak każdy był miło zaskoczony smakiem słodkości.

Po poczęstunku i rozmowach na wiele tematów, w tym podzielenia się opiniami na temat Dobrych Rad oraz poznaniu redaktor naczelnej magazynu – Agnieszki Wierzbickiej, panie udały się zwiedzić biuro redakcyjne. Była to świetna okazja do zdobycia ciekawych informacji o pracy nad magazynem oraz poznania zespołu, który codziennie tworzy dla Was nowe treści.

Wreszcie przyszedł czas na wykonanie obiecanych świątecznych wianków. Nie udałoby się zrobić ich tak pięknych bez przedstawicielek marki MyBigDay.pl, które pomagały stworzyć piękne, oryginalne wianki. Mamy nadzieję, że dumnie zdobią mieszkania i domy naszych gości. Przy śmiechach, rozmowach i wzajemnej pomocy, paniom udało się skończyć swoje autorskie wianki i po otrzymaniu dodatkowych prezentów wyszły z naszego biura z promiennymi uśmiechami.

W imieniu całej redakcji Dobrych Rad chciałybyśmy bardzo serdecznie podziękować za przybycie i wspaniałą atmosferę. Spotkania z Wami dają nam energię do pracy i bardzo chętnie będziemy organizować takie spotkania w najbliższym czasie. Żeby nie przegapić żadnego z nich, zachęcamy do śledzenia Facebooka Dobrych Rad