Dla naszej skóry nawet spacer w pochmurny dzień po mieście jest jak pobyt na plaży – promienie UVA/UVB przez cały rok docierają do naskórka i powodują uszkodzenia w jego głębokich warstwach. Nawilżający Krem do Twarzy CeraVe SPF 50 został opracowany właśnie po to, by je zabezpieczać – zapewniać skórze szerokie spektrum ochrony przed szkodliwymi promieniami słońca. Dzięki nowoczesnej recepturze, powstałej przy współpracy z dermatologami, daje jednak jeszcze więcej: głębokie nawilżenie i wzmocnienie bariery ochronnej skóry. 


Składniki, które chronią, koją, nawilżają

Nawilżający Krem do Twarzy CeraVe SPF 50 ma w składzie 3 kluczowe ceramidy. Mało kto wie, że te związki chemiczne z grupy lipidów mogą stanowić aż do 50% naturalnej bariery skóry. Są więc dla niej arcyważne – mają znaczący wpływ na poziom jego elastyczności i nawilżenia. Gdy skórze ubywa ceramidów – np. za sprawą szkodliwego działania słońca – nie tylko wygląda starzej, ale jest też bardziej podatna na podrażnienia. Regularne stosowanie produktów z ceramidami wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry, ale też daje długotrwały efekt optymalnego nawilżenia. Poza ceramidami, krem został wzbogacony o wyjątkowe składniki: niacynamid, który koi, łagodzi i wzmacnia, chroniąc naskórek przed zanieczyszczeniami, witaminę E, która jest silnym przeciwutleniaczem, pomaga zabezpieczać skórę przed negatywnym działaniem wolnych rodników, oraz kwas hialuronowy, zapewniający naturalne nawilżenie przez cały dzień. Co ważne, wszystkie aktywne składniki kremu, dzięki zastosowaniu technologii MVE, są uwalniane stopniowo, pilnując długotrwałego nawilżania, nawet do 24 godzin. 

Bez kompromisów

To jednak nie wszystko: Nawilżający Krem do Twarzy CeraVe SPF 50 jest produktem kompletnym. Poza unikalnymi właściwościami pielęgnacyjnymi zapewnia bowiem jeszcze jedną, arcyważną ochronę: przed promieniowaniem UVA i UVB, które jest czynnikiem silnie niszczącym skórę. Naruszając barierę ochronną naskórka słońce przyspiesza starzenie, powstawanie zmarszczek, przebarwień i znamion. Tak naprawdę nasza skóra ciągle myśli, że jesteśmy na plaży, nawet w pochmurny i zimny dzień. Codzienna ochrona przeciwsłoneczna jest dziś więc warunkiem udanej pielęgnacji. Na każdym poziomie zapewni ją długo wyczekiwana nowość Nawilżający Krem do Twarzy CeraVe SPF 50. Co więcej, ten dermokosmetyk chroni skórę przed szkodliwymi cząsteczkami zanieczyszczeń środowiskowych, które mogą m.in. zatykać pory i powodować szybsze starzenie się skóry. To produkt idealny do codziennego stosowania przez cały rok. 

Poza unikalnym działaniem daje też przyjemność stosowania. Ma delikatną formułę, jest lekki, nietłusty i szybko się wchłania. Nie zawiera substancji zapachowych ani składników, które mogłyby działać komedogennie (nie zatyka porów). Nie pozostawia białych śladów i jest odpowiedni dla wszystkich karnacji. 

O CeraVe

CeraVe to marka stworzona przy współpracy z dermatologami. U podstaw jej filozofii leży założenie, że prawidłowa naturalna bariera ochronna to klucz do zdrowo wyglądającej skóry, a zastosowanie ceramidów w codziennej pielęgnacji ma ogromne znaczenie dla przywrócenia jej optymalnego funkcjonowania. CeraVe oferuje szeroką gamę dermokosmetyków do pielęgnacji, które zawierają wyjątkowe połączenie ceramidów 1,3,6-II, identycznych z tymi występującymi w ludzkiej skórze.

Wszystkie produkty marki CeraVe można znaleźć w aptekach oraz wybranych drogeriach na terenie całej Polski.