- Nie chce nikogo urazić, bo często czytam: EWKA! Pora na dziecko! Małżeństwo bez dzieci to nie rodzina” Hm... Zaryzykuję i podpiszę to zdjęcie: RODZINA zaczyna jeden ze swoich najnowszych wpisów na Instagramie Ewa Chodakowska. Na zdjęciu pozuje wraz z mężem Lefterisem Kavoukisem i psem bichon frise – kontynuuje swój wpis polska trenerka fitness, odpowiadając w ten sposób na tysiące, a może i setki tysięcy komentarzy, w których obserwatorzy dopytują ją o plany związane z macierzyństwem.

 

Fani są dociekliwi, niecierpliwi i niejednokrotnie bardzo bezpośredni, zachowując się podobnie jak wścibska „kochana ciocia” na rodzinnym przyjęciu.

Przeczytaj też:

Ewa Chodakowska zdradza przepis na swoją ulubioną maseczkę do włosów

Domowa maseczka do włosów Anny Lewandowskiej

Ewa Chodakowska - mąż, dzieci?

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis w tym roku obchodzić będą ósmą rocznicę ślubu i niemal pod każdym postem celebrytki pojawiają się komentarze, pytania i wątpliwości nawiązujące do dzieci, macierzyństwa, a nawet niepłodności. Ewa Chodakowska próbuje zapanować nad tą falą dociekliwości.

- Nie trzeba mnie żałować – pisze dalej Ewa Chodakowska. - Mogę mieć dzieci. Mój mąż też. Po prostu dzieci nie mamy. Może kiedyś przyjdzie czas – odpowiada krótko i zwięźle trenerka, sugerując fanom, że decyzja o nieposiadaniu dzieci to ich wspólna decyzja.

Zobacz także:

- Tymczasem czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, JAK MAJĄ ŻYĆ. Czy się doczekam? – podsumowuje swój post na Instagramie Ewa Chodakowska, licząc na to, że fani zrozumieją jej punkt widzenia i przestaną dopytywać.

Cóż, trudno jest nam uwierzyć, że fani przestaną pytać. Instagram to miejsce, na którym większość gwiazd odsłania obserwatorom sporo ze swojego prywatnego życia. To tworzy więź, buduje relacje, wzmacnia zaufanie, ale jednocześnie… wiążę się z tym, że fani stają się coraz bardziej bezpośredni, a niejednokrotnie również okrutni w komentarzach…

Zobacz też:

15 sposobów Ewy Chodakowskiej na udany związek

Ewa Chodakowska o relacji z teściową

Straciła męża, została z małym dzieckiem i milionem nowych problemów. Jak pokonała kryzys?