Dieta Dubrow - co to jest

Gwiazdy chętnie dzielą zdjęciami pięknej sylwetki i wiecznie młodej, promiennej cery, ale już przepisami na to, jak ją osiągnąć (i utrzymać) – nie zawsze. Wszystko przez to, że droga do pięknego ciała wcale nie jest taka imponująca, jak efekty i sprawdza się tylko, jeśli będziemy się trzymać kilku ważnych zasad.

Często przemożna potrzeba schudnięcia w krótkim czasie jest tak silna, że wiele kobiet rezygnuje z tej zdrowej i zrównoważonej diety, albo odkłada ją na trochę na bok rzucając się w wir poszukiwań tej cudownej odchudzającej błyskawicznie, która da spektakularne efekty w krótkim czasie. Ręka do góry kto choć raz nie miał takiego zagrania na koncie. Wiedza wiedzą, ale czasem nad zdrowym rozsądkiem górę bierze po prostu pokusa. Jedni ulegają tej, by sięgnąć po kolejne ciastko, inni kuszącej wizji wąskiej talii. Jeśli do tego dodać inny efekt w postaci młodego wyglądu, poprawy kondycji włosów i energetycznego kopa – nie mamy więcej pytań.

Dieta Dubrow – jak działa?

Przedstawicielki tej drugiej grupy dobrze znają to hasło: dieta Dubrow, czyli dieta interwałowa nie jest może nowością w swojej kategorii. Jest za to jedną z chętniej wybieranych przez gwiazdy właśnie, a wśród Polek cieszy się nie mniejsza popularnością niż dieta dr. Dąbrowskiej czy dieta ketogeniczną. A co na to dietetycy? Większość namawia pacjentki chcące zredukować masę ciała  na dietę redukcyjną, ale te, którym zależy na czasie i chcą poprawić wygląd raczej nie dadzą się na nią namówić. No chyba, że jako przedłużenie diety Dubrow. W galerii dowiecie się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o tej diecie cud!