Jeśli dobro planety nie jest ci obojętne, wybierasz produkty ekologiczne i lubisz piękny design, to nożyczki ReNew marki Fiskars zdobędą twoje uznanie. Zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal, są gustowne, proste i długo będą służyły. Czym jeszcze się wyróżniają i dlaczego warto je mieć?

Porządne i funkcjonalne

Od nożyczek wymagamy przede wszystkim, aby dobrze cięły, były ostre i nie zepsuły się zbyt szybko. Fińska marka Fiskars doskonale zna potrzeby swoich klientów, w tym tych, którzy szanują planetę. Dla marki ekologia i doskonała jakość produktów są priorytetem. Nożyczki ReNew zapewniają więc najlepszą wydajność, komfort i długotrwałą jakość. Wyposażone są w wysokiej jakości ostrza ze stali nierdzewnej i ergonomiczne rękojeści.

Z szacunkiem do natury

Wszyscy wiemy, że na dobro planety składają się nasze małe, drobne decyzje i wybory. To, jak żyjemy i czy co kupujemy w szczególności. Tym bardziej docenić należy rzeczy, które powstały z recyklingu, a do ich produkcji zostały wykorzystane zarówno odpady konsumenckie, jak i zrównoważone alternatywy dla surowców kopalnianych. Takie właśnie są nożyczki ReNew. Wykonano je z materiałów pochodzących z recyklingu (80%) i włókna celulozowego (13%). Do tego w 100% nadają się do recyklingu, a więc ponownego przetworzenia. 

Znormalizowany proces produkcji

Czy kupując ubrania, jedzenie, meble lub akcesoria domowe zastanawiasz się nad sposobem ich produkcji? Gdzie dana rzecz została stworzona, w jaki sposób była testowana, czy spełnia standardy zrównoważonego rozwoju? 
Myśląc o ekologii i planecie, nie sposób nie zadać sobie powyższych pytań. Nożyczki ReNew produkowane są w sposób przyjazny dla środowiska w fabryce Billnäs w Finlandii. Sama fabryka posiada certyfikat ISO, a więc spełnia najwyższe normy środowiskowe, jakościowe i bezpieczeństwa. Ale to nie wszystko. Każda para nożyczek jest testowana ręcznie w Finlandii, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Wyjątkowe, jak nasza planeta!

Nożyczki ReNew są tworzone z pełnym szacunkiem dla natury. Ponieważ w składzie znajdziemy przetworzone materiały, to kolorystyka i wygląd nożyczek może się delikatnie różnić. Każda para jest więc unikalna, inna i niepowtarzalna. Nożyczki z recyklingu ReNew mogą mieć lekko brązowy lub zielony odcień. To jeszcze bardziej zbliża je do natury i sprawia, że są po prostu piękne.

Od nożyczek dla dzieci, po nożyczki do domu

W kolekcji ReNew znajdziemy aż 7 par różnych nożyczek. Począwszy od tych małych (np. dla dzieci), po nożyczki do nitek, paznokci, hobbystyczne, kuchenne, ogrodowe czy uniwersalne. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, robiąc przy okazji tak wiele dla planety. 

Materiał powstał z udziałem marki Fiskars.