Demi Lovato od pewnego czasu określa się jako osoba niebinarna. Kolejnym etapem metamorfozy jest symboliczna zmiana fryzury. Zobaczcie, jak teraz wygląda Demi Lovato i co chce przez to przekazać.

Metamorfoza Demi Lovato 

Najpierw wyznanie o gwałcie, później informacja o kilku próbach samobójczych, uzależnieniu od alkoholu i narkotyków. Ostatnie lata były dla Demi Lovato naprawdę trudne. W maju 2021 roku nastąpił przełom. Od tego czasu Demi Lovato określa się jako osoba niebinarna, co w praktyce oznacza, że nie identyfikuje siebie ani jako kobieta, ani jako mężczyzna. 

Z dumą chcę przekazać, że jestem osobą niebinarną i oficjalnie zmienię zaimki określające moją osobę na neutralne płciowo - mogliśmy przeczytać na Instagramie Demi.

Demi Lovato - jak teraz wygląda?

Teraz przyszła kolej na następny etap metamorfozy. To zmiana fryzury, która ma symboliczne znaczenie w kontekście majowego wyznania o niebinarności. Nie jest to zwyczajne mocne cięcie, a odważna i drastyczna decyzja o ogoleniu głowy:

#freshstart (z ang. nowy początek - red.) - czytamy pod krótkim wideo stworzonym przez reżysera i fotografa Angelo Kritikosa.

Niemal od razu po publikacji obserwatorzy zasypali Demi komplementami:

Gorgeous (z ang. przepięknie - red.)

Stunning (z ang. oszałamiająco - red.)

Love u keep going (z ang. kocham cię, tak trzymaj - red.)

Zobacz także:

Trzeba przyznać, że taka fryzura naprawdę pasuje do Demi!