Delikatny naszyjnik: ten model pokochały polskie gwiazdy

Delikatne naszyjniki są w modzie od dłuższego czasu. Ale, czy to w skutek pandemii czy troski o środowisko, zaczęłyśmy cenić nie tylko biżuterię lokalnych rzemieślników, ale też taką, która ma w sobie duszę i ponadczasowe piękno - te wartości nie przeminą, tak jak trendy. Dlatego biżuteryjnych perełek szukamy w małych jubilerskich sklepach, na targach staroci czy w rodzinnych szkatułkach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Te skarby mają w sobie jedną cechę wspólną. Są jak spełnienie marzeń nas - małych dziewczynek, które na ulubiony pierścionek mamy czy medalion babci, potrafiły zauroczone patrzeć godzinami. Takie dziecko obudził w nas naszyjnik, który zauważyłyśmy scrollując profile instagramowe polskich gwiazd. Ten uroczy, marzycielski model powtarzał się na zdjęciach wielu z nich. 

Zobacz też: Biżuteria, która pasuje do jesiennych ubrań: swetrów, golfów i szali

Delikatny naszyjnik tej polskiej marki, to hit sezonu!

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie rozpoczęły małego modowego śledztwa. Bardzo szybko okazało się, że model długiego naszyjnika z hipnotyzującym wnętrzem wypełnionym kryształkami, to rękodzieło marki Berries & Co., która sama mówi o sobie, "że tworzy dla marzycieli". 

Model, który upodobały sobie gwiazdy takie jak Anna Lewandowska, Ania Skura, Omena Mensah czy Zosia Ślotała pochodzi z linii Secrets. Każdy model z tej kolekcji ma swoja magiczną nazwę. Champagne Nights, Midnight, Dusty Rose, Tutti Frutti wiele obiecuje noszącym je jak talizman paniom. Naszyjnik z Kolekcji Secrets, wykonany ze srebra próby 925, jest nowatorskim medalionem umożliwiającym kolekcjonowanie kamieni naturalnych, zamkniętych pomiędzy dwoma szkiełkami. System zamykania naszyjnika, pozwala na swobodną wymianę kamieni w dowolnej chwili. Model  Champagne Nights zawiera np. 15 szt. różowych kwarców, 4 szt. morganitów, 4 szt. kwarców dymnych, ale do wyboru jest wiele wariantów.

Zobacz też: Biżuteria na specjalne okazje. Jak sprawić, by podkreśliła twoją urodę (i odjęła kilka kilogramów)?

Delikatne naszyjniki polskich marek biżuteryjnych: naszyjniki od Ani Kruk

W kolekcji Berries & Co. znalazłyśmy też wiele innych modeli delikatnych naszyjników - tych krótszych, blisko szyi z ciekawym detalem oraz bardzo modnych w tym sezonie medalionów, które skrywają tajemnice. Jedno jest pewne - robią to wyjątkowo piękny sposób. 

W poszukiwaniu modeli delikatnych naszyjników w vintage stylu nie musisz udawać się na targ staroci lub przeczesywać szkayułkę mamy. Równie piękne modele znajdziesz w kolekcjach polskich marek biżuteryjnych jak np. Ania Kruk, która stworzyła całą kolekcję Vintage inspirowaną stylem retro w biżuterii. Nas zachwycił model z wiszącą na cienkim łańcuszku łezką, w której wnętrzu ukryty jest diament.   

Zobacz także: