Delikatna biżuteria: pełna magii

Chcemy wierzyć, że ktoś nad nami czuwa i kieruje naszym losem, dlatego wierzymy w magię i przeznaczenie jakie piszą nam gwiazdy. Nie ma w tym nic złego, jeśli kamień w pierścionku dopasowany do twojego znaku zodiaku, zawieszka w kształcie koniczynki wisząca przy bransoletce czy naszyjnik z grawerunkiem od bliskiej osoby (koniecznie sprawdź kolekcję Amulety od Ani Kruk), dodaje ci każdego dnia siłę do spełniania marzeń. Jeśli tak jest, nigdy ich nie zdejmuj. Siła to jedna z najpiękniejszych kobiecych pierwiastków - i najbardziej twarzowych!

Zobacz też:Naszyjniki - jak je nosić na co dzień? Znamy najmodniejszy sposób!

Delikatna biżuteria: symboliczna

To, co sprawia, że nie chcemy zdejmować ulubionej biżuterii, to wcale nie trendy, ale...emocje i wspomnienia jakie niosą. Nie musi kosztować milionów, by być dla nas czymś bezcennym. Do takich dodatków należy biżuteria, którą podarował nam ktoś bliski lub przechodzi z pokolenia na pokolenie. Dodatkowo biżuteria, która wygląda tak, jakby została wyszperana na targu staroci lub ze szkatułki naszej babci, to obecnie najmodniejszy i najbardziej stylowy dodatek. Możesz też sama stworzyć nową historię i postawić na ponadczasową biżuterię, której nie będziesz chciała zdejmować ani ty, ani najbliższa ci osoba, której ją podarujesz. Symboliczne zawieszki, retro kolczyki przypominające kandelabry z balowych sal i pasujące do nich pierścionki o kształcie zwijanej marynarskiej liny znajdziecie w wyjątkowej kolekcji Vintage polskiej marki biżuteryjnej, Ani Kruk.

Zobacz też:Biżuteria w stylu vintage: skarby jak ze szkatułek naszych babć

Delikatna biżuteria: uniwersalna

Co sprawia, że nie chcemy rozstawać się ze swoją ulubioną biżuterią? Uniwersalność. Jeśli twój delikatny pierścionek czy minimalistyczny łańcuszek pasuje do wszystkiego - nie ma potrzeby zmieniać go na nic innego. W tym sezonie moda jest bardzo praktyczna. Nawet jeśli postawisz na klasyczne złote lub srebrne kolczyki-koła, delikatną, cienką jak nić bransoletkę czy łańcuszek o grubym splocie (nr. 1 wśród biżuteryjnych trendów!), który lekko lśni w słońcu na twoich obojczykach, okaże się, że trafiłaś w dziesiątkę. Ten sezon należy do klasyki!