Dawid Podsiadło i Grażyna Torbicka nagrali specjalne video dla WOŚP 2022: "To jest złoto!"

Przytłumione światło, żorżetowe zasłony, "języki teściowej" w wazonie i oni - Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło. Elegancja, klasa, kindersztuba we własnej osobie. Fale na Krystynę Loską, klipsy, muszka, wąs i czytane z kajetów życzenia od teleodbiorców. To nagranie już jest hitem sieci, po jednej nocy! W sieci zostało opublikowane wieczór przed 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i mamy nadzieję, że ta praktyka stanie się już coroczną tradycją, jak mówi Jurek Owsiak, "do końca świata i jeszcze dzień dłużej". Szkoda byłoby nie wykorzystać takiego talentu komediowego, Drogi Dawidzie. 

Przypomnijmy tylko najdroższy sernik świata przygotowany przez Dawida Podsiadło dla "Telezakupów". Mamy pytanie do szczęśliwego zwycięzcy licytacji, czy był tak wyśmienity jak zeszłoroczne video? 

WOŚP 2022: Koncert życzeń w wykonaniu Dawida Podsiadło i Grażyny Torbickiej to hit sieci!

Ale wróćmy do genialnie odegranego "Koncertu życzeń" i wyjątkowych prezenterów - oj, Dawid, pora chyba pożegnać się z marzeniami o zagraniu na "Sylwestrze z Jedynką"...

Dlaczego nie wróżymy rychłego angażu gwiazd do programów telewizji publicznej? Nagranie kipi od złośliwości i krytyki obecnych polityków, osobowości sceny politycznej oraz celebrytów. Prowadzący nie pozostawiają suchej nitki na ikonach antyszczepionkowców i zwolennikach teorii spiskowych. Dostaje się Violi, Edycie, Justynie, Jackowi, Przemkowi, Mateuszowi - nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do tego, o kogo chodzi.

W „Koncercie życzeń” pojawiły się gratulacje dla „pana Przemysława” za zdobycie „prestiżowego tytułu” (chodzi o zorganizowany przez „Tygodnik NIE” i Make Life Harder plebiscyt na "Dzbana roku") oraz pozdrowienia dla „wszystkich sympatyków Republiki Gileadu w Polsce” (fani książki „Opowieść Podręcznej” wiedzą, że to nawiązanie do skrajnych poglądów ministra edukacji).

Zobacz także:

"Pracownicy poczty polskiej" przesłali pozdrowienia "panu Jackowi, który „przeznaczył, wiecie państwo ile i wiecie państwo na co”. Pojawiły się też depesze zza oceanu - "Dżejson" (być może chodzić o Jasona Derulo, gwiazdę ostatniego Sylwestra, ale to tylko spekulacje...) życzył "panu Jackowi" "nieustającego Sylwestra". Gorące powinszowania trafiły też od pracowników służby zdrowia do ministra zdrowia, którzy okazali tym samym wdzięczność za wprowadzenie „zakazów lotu do Botswany”. Podatnicy i księgowi podziękowali "panu Mateuszowi" za „zupełnie nowe emocje w pracy”, a sam Bill złożył życzenia zdrowia paniom Violi, Edycie i Violetcie. 

Dawid opublikował video na swoim profilu. Zamieścił też kilka poważnych słów na temat swojego udziału w corocznej edycji WOŚP.

Kochani, przede wszystkim chciałem złożyć bardzo szczere życzenia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Robię to już dwudziesty-któryś raz, przez parę pierwszych lat życia skupiałem się głównie na gospodarce i systemach ogrzewania na moim osiedlu, ale odkąd mój mózg zaczął myśleć o innych ludziach (a nie skupiał się wyłącznie na przetrwaniu) to wspieram i raduję się gdy nadchodzi moment finału. Zwłaszcza gdy taka ładna okrągła rocznica, którą sam niebawem będę świętował.