Nie martwcie się, Święta Bożego Narodzenia nie zostaną odwołane. Ale czasy się zmieniły, więc i one będą inne niż te w poprzednich latach. Spróbujmy wykorzystać ten czas najlepiej jak się da – nie tylko dla nas osobiście, ale dla dobra wszystkich dookoła. W tym roku wigilia i świąteczne spotkania odbędą się w bardzo małych gronach. Wszystkie wydarzenia w tym: szopki, zbiorowe modlitwy i oczywiście… przedświąteczne zakupy przejdą do Internetu. Zapowiadają się bardzo cyfrowe święta. Warto się do tego przygotować i zastanowić się nad wyborem prezentów dużo wcześniej, żeby na spokojnie znaleźć dokładnie to, z czego najbliżsi naprawdę się ucieszą. Unikając nerwów i stresu, które przecież nie służą ani zdrowiu, ani urodzie.

Najważniejsza jest wspólnota
Emocje związane z okresem świątecznym w tym roku, chyba jeszcze bardziej niż zazwyczaj, będą związane z rodziną i możliwością bycia z osobami nam bliskimi. Spędzajmy razem jak najwięcej czasu, pokazujmy sobie, jak bardzo jesteśmy dla siebie ważni. Stwórzmy w domu przyjazną i pełną akceptacji atmosferę, bo przecież najważniejsze jest to, że jesteśmy razem, prawda? Świeczka Sugared Amber, zrobiona przez Arbonne specjalnie na tegoroczne święta, da miękkie światło i roztoczy wokół cudowny aromat słodzonego bursztynu. Mieszanka wosku kokosowego pali się powoli, bez dymienia i bezpiecznie. Taki prezent spodoba się każdemu gospodarzowi świątecznego przyjęcia. Ty je organizujesz? Rozpocznij świąteczne dawanie od siebie. Obdaruj się i ciesz się z tego jak dziecko!

Tradycja wygrywa
W niepewnych czasach tęsknimy za tradycją, za tym co sprawdzone, jakościowe i po prostu: piękne. To będzie Boże Narodzenie refleksji i docenienia tego, co mamy. Wydaj mniej, ale dopilnuj, żeby to były naprawdę rozkoszne i luksusowe rzeczy. Tegoroczna Kolekcja Świąteczna Arbonne oferuje fantastyczne nowości, upominki dla dzieci i klasyczne bestsellery w opakowaniach z plastiku PCR, do których dołączono eleganckie torebki wielokrotnego użytku. Dzięki temu możesz dawać rozważnie i odpowiedzialnie, zmniejszając ilość odpadów oraz okazując miłości ludziom i planecie. Czy może być coś bardziej luksusowego niż SPA? Zestawy do pielęgnacji od stóp do głów – Mini Cooling Zestaw do twarzy (z olejkiem, maseczką i gąbką typu konjac o aromacie zielonej herbaty), Pampermint Zestaw do stóp (zawiera złuszczające mydło, balsam do stóp oraz ciepłe skarpety w świątecznej zieleni) czy Sugared Amber Zestaw SPA (z solą do kąpieli, peelingiem do ciała i mgiełką w sprayu – wszystko w cudownym aromacie słodzonego bursztynu, który idealnie rozgrzewa w zimowe dni) – to propozycje, które zachwycą każdego. Dodatkowo zapakowane w eleganckie torebki wielokrotnego użytku i ozdobione świątecznymi etykietami.

Uszyte na miarę
Personalizacja jest jednym z kluczowych słów tego roku i dotyczy praktycznie wszystkiego. Także prezentów. Tworzenie własnych prezentów i dekoracji i bardzo uważne wybieranie prezentów dla konkretnej osoby – to się teraz liczy! Warto też przyjrzeć się, jakie pomysły na poprawę globalnej sytuacji mają marki, po które sięgamy. Arbonne przygotowała całe mnóstwo pięknych i praktycznych kosmetyków od mini produktów do makijażu, poprzez zestawy do pielęgnacji rąk, ciała i włosów po cudowne płyny do mycia dla dzieci (z zapachem świątecznych ciasteczek!). Wszystkie te produkty powstają z poszanowaniem pracy lokalnych społeczności, z zaangażowaniem w zrównoważony rozwój i ogromną dbałością o czystość środowiska. Mają doskonałe walory kosmetyczne, ale i etyczne, na prezent nadają się więc idealnie. Nawet jeśli nie robisz prezentu sam (nie każdy potrafi dziergać na drutach czy robić ceramikę!), pamiętaj o dodaniu do każdej z kupionych rzeczy czegoś całkowicie od siebie – kilku słów (może potrafisz napisać krótki wiersz!), rysunku dedykowanego tylko obdarowanej osobie – to doda podarunkowi serdecznej intymności. Taki gest sprawi, że każdy, kogo obdarujesz, poczuje się wyjątkowy i doceniony. Poczuje się kochany – a o to przecież chodzi w Święta. A więc: Niech Miłość będzie z Wami!