Maleństwo przyszło na świat 8 maja w Nowym Jorku. Mama i maleństwo czują się dobrze, tata jest w siódmym niebie i już podzielił się ze światem swoją radością, nie omieszkając umieścić również zdjęcia. „Przywitajmy na tym szalonym, ale wspaniałym świecie moją córeczkę Cleo” szczebiotał najszczęśliwszy z mężczyzn.   

Chociaż od zakończenia słynnego serialu „Przyjaciele”, realizowanego w NBC przez Martę Kauffman i Davida Crane`a, David Schwimmer ma trudności na polu zawodowym, jego życie uczuciowe kwitnie: jest szczęśliwy z ukochaną młodszą od niego o 20 lat.  

Aktor spotkał swoją śliczną brunetkę w 2007 roku w londyńskim barze Cuckoo Club, gdzie pracowała jako kelnerka. To była miłość od pierwszego wejrzenia i z poważnymi konsekwencjami: David przekonał ukochaną, żeby przeniosła się za ocean i zainstalowała w jego przytulnym gniazdku w Los Angeles.  

Natalie Imbruglia, Gina Lee, Tara Reid ani Mili Avital nie zdołały włożyć obrączki na palec przystojniaka z małego ekranu. Czarująca Zoe w wieku 25 lat usłyszała od wiecznego wielbiciela Rachel Green sakramentalne „tak” już w czerwcu ubiegłego roku. Ślub, a teraz dziecko: David Schwimmer rozpływa się w szczęściu.

Czuli, wzruszający, rozbrajający… tacy już są nasi starzy dobrzy „Przyjaciele”!