Damian Szymański bohaterem meczu Polska-Anglia

Eliminacje do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 wzbudzają ogromne emocje wśród fanów tego sportu, zwłaszcza, jeśli na murawie swoich sił próbują rodacy. Wczoraj na Stadionie Narodowym Polska zmierzyła się z silnym przeciwnikiem, jakim jest drużyna Anglii. Mimo dużych obaw, Polacy zremisowali z wicemistrzami Europy 1:1. Bohaterem meczu tym razem nie był tylko Robert Lewandowski, a Damian Szymański, który strzelił bramkę w doliczonym czasie gry. 

Damian Szymański to 26-letni piłkarz, który na co dzień gra w greckim klubie AEK Ateny. Do meczu Polska-Anglia został powołany awaryjnie, w wyniku kontuzji innych członków kadry. Jak możemy wywnioskować po Instagramie sportowca, jest on człowiekiem rodzinnym i pobożnym. Świadczy o tym chociażby zdanie „God is first” (z ang. „Bóg na pierwszym miejscu”) w bio profilu, czy zdjęcie ze spotkania rodzinnego. Nie brakuje również zdjęć Szymańskiego z partnerką. Kim jest tajemnicza Oliwia?

Zobacz też:

Partnerka Damiana Szymańskiego

Damian Szymański jest w związku z Oliwią Żurek. Choć próżno szukać wielu informacji na temat kobiety w sieci, wiemy, że jest studentką lubelskiego Uniwersytetu Medycznego, a także modelką. Oliwia Żurek nie kryje dumy z chłopaka - po meczu zamieściła na swoim Facebooku wspólne zdjęcie: