Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała ciążowy brzuszek

W połowie maja menedżerka aktorki oficjalnie potwierdziła, że Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży z mężem, Kamilem Kulą. Jej znajomi zaś donieśli do mediów, że to już 4. miesiąc ciąży. Jak więc można było się spodziewać, ciąża wkrótce musiała stać się widoczna. I doczekaliśmy się - Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na otwarciu sezonu letniego 2017 w Teatrze Kwadrat w zjawiskowej białej kreacji podkreślającej spory już ciążowy brzuszek. Suknia do ziemi, głęboki dekolt i boska figura: to wszystko sprawiło, że Żmuda-Trzebiatowska wyglądała fantastycznie - zobaczcie w naszej galerii! Ciąża jej służy, zgadzacie się?

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży - potwierdziła w piątek menedżerka aktorki, Gabriela Piekarniak, w rozmowie z party.pl:

Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze 

Chociaż sama Marta Żmuda-Trzebiatowska nie opowiada mediom wiele o swoim życiu prywatnym, robią to za nią chętnie znajomi i współpracownicy z Teatru Komedia. To oni informowali fanów aktorki o jej ślubie z młodszym o 5 lat Kamilem Kulą w 2015 roku, a teraz informator Faktu z otoczenia Żmudy-Trzebiatowskiej zdradził, że aktorka jest w upragnionej ciąży!

Spełniło się jej wielkie marzenie. Z mężem starali się o dzidziusia już od dawna i wreszcie się udało. Marta czuje się dobrze i chce grać. Od jakiegoś czasu jednak celowo nie przyjmowała innych ofert.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w ciąży

Mało dyskretni znajomi Marty Żmudy-Trzebiatowskiej wyjawili też, że to już 4. miesiąc, więc prawdopodobnie już wkrótce ciąża stanie się widoczna. Ciążę u aktorki media podejrzewały już wcześniej, kiedy wyszła ona za mąż zaledwie po 2 miesiącach znajomości z Kulą. Wtedy był to jednak fałszywy alarm, teraz doniesienia są bardziej przekonujące.

Marta Żmuda-Trzebiatowska ma 32 lata i od dawna powtarzała, że chciałaby mieć dziecko, z mężem starali się ponoć o ciążę od dłuższego czasu. Wcześniej aktorka była przez 7 lat związana z 12 lat starszym Adamem Królem. Ich drogi rozeszły się w 2013 roku, media donosiły wówczas, że para różniła się między sobą w wielu życiowych kwestiach. Żmuda-Trzebiatowska szybko stanęła na nogi po rozstaniu i bardzo ceniła sobie życie singielki:

Nie wiem, jak smakuje wolność. Wcześniej zawsze byłam dla kogoś. Po latach nadszedł czas, by wreszcie zadbać o siebie. Powoli odkrywam siebie.

Kiedy jednak w 2015 roku poznała w Teatrze Kwadrat Kamila Kulę, szybko zdecydowała się na małżeństwo i, jak widać, także macierzyństwo.