Czy Jolanta Kwaśniewska lubi męża swojej córki? Ta wypowiedź byłej pierwszej damy mówi wszystko

Losy rodziny Kwaśniewskich, mimo iż od kilku kadencji nie są gospodarzami Pałacu Prezydenckiego, nadal interesują Polaków.  W jednym z rankingów przed ostatnimi wyborami prezydenckimi, okazało się, że Jolanta Kwaśniewska jest nadal ulubioną pierwszą damą i zostawia daleko w tyle Agatę Dudę. Za sympatią idzie w oczywisty sposób ciekawość, jak dziś żyje Jolanta Kwaśniewska oraz jej rodzina. Niezmiennie zainteresowanie wzbudza związek jej jedynej córki, Aleksandry Kwaśniewskiej. Niedawno w wątpliwość postawiona została relacja Jolanty Kwaśniewskiej z wybrankiem serca Oli, Kubą Badachem. Czy ich relacja przypomina tę stereotypową: "teściowa - zięć"? Czy była pierwsza dama lubi męża swojej córki? Ta wypowiedź wyjaśnia wszystko.

Czy Jolanta Kwaśniewska lubi męża swojej córki?

Aleksandra Kwaśniewska jest jedyną ukochaną córką byłej pary prezydenckiej, państwa Kwaśniewskich. Nic dziwnego, że bardzo zależało im na szczęściu jedynaczki i z pewnością byli bardzo wymagający wobec wybranka jej serca. Jak się okazuje jednak, Kuba Badach, uznany w Polsce muzyk, nie musiał się martwić o sympatię teściów. Z ostatniej wypowiedzi Jolanty Kwaśniewskiej wynika, że zięć zdobył serce teściowej, niemal od pierwszego spotkania.

"Natychmiast przeszliśmy na „ty”, żeby nie było między nami dystansu. Byłam przekonana, że będziemy nadawać na tych samych falach. I tak było.[...] Dla mnie Kuba jest wyjątkowym człowiekiem z wielką charyzmą. I takim figlem w oczach, podobnym jak u jego rodziców.", opowiedziała Jolanta Kwaśniewska w wywiadzie dla Vivy.

Z pewnością szalę przechylił widok córki tak samo szczęśliwej dziś, 9 lat po ślubie, jak i w 2012 r., gdy Aleksandra stawała przed ołtarzem z Kubą Badachem. Przed rodzicami, którzy w wychowanie córki włożyli tyle starań i czułości, co państwo Kwaśniewscy, nie da się nic ukryć.

"Miłość u Oli i Kuby widać na każdym kroku. W ich oczach, gestach. Myślę, że my, rodzice, czekamy na taki moment, gdy u boku naszego dziecka pojawi się człowiek, w którym widzimy uczucie, jakim darzy nasze dziecko. Ja to widzę, czuję i napełnia mnie to wielką radością i nadzieją.", mówiła Jolanta Kwaśniewska w 2012 r., w wywiadzie dla "Vivy".