Córka Nicole Kidman i Toma Cruise’a

Mało kto wie, że Tom Cruise oprócz córki Suri (ze związku z Kate Holmes) ma jeszcze dwoje dzieci, które adoptowali razem z Nicole Kidman. Para pobrała się po roku znajomości w 1990 roku. Niestety pomimo ogromnej chęci posiadania dzieci, aktorka miała problemy z donoszeniem ciąży. W końcu Tom i Nicole zdecydowali się na adopcję dwuletniej Isabelli i młodszego Connora Antony’ego.

Po 11 latach związku para rozstała się, a opiekę nad dziećmi otrzymał Tom Cruise. Aktor chciał wychować dzieci w tradycji scjentologicznej, na co nie chciała zgodzić się Nicole.

Bella Kidman Cruise – co robi córka Nicole Kidman i Toma Cruise’a?

Bella Cruise od dziecka należała do kościoła scjentologicznego. W wieku 15 lat zbuntowała się, jednak nie na długo, z czasem wróciła do zgromadzenia. Niedawno zagraniczne media rozpisywały się o tym, że córka Nicole Kidman i Toma Cruise’a namawia Amerykanów do wstąpienia do scjentologów. Opisuje, jak scjentologia pomogła jej odnaleźć nowy sens życia. Podobno Bella pragnie zostać audytorem kościoła scjentologicznego, której zadaniem miałoby być wprowadzanie do niego wyznawców. Tak o swoich doświadczeniach z kościołem mówi Bella Kidman Cruise:

Był dokładnie tym, czego potrzebowałam, to jest to, czego szukałam. Brakujący element. Nagle wszystko zaczęło mieć sens. W końcu zaczęłam moją przygodę z audytem i całe moje życie odmieniło się. - przyznaje córka Cruise'a i Kidman i zachęca innych do przyłączenia się.

"Musimy się zmienić. Na początku może być ci ciężko, ale w końcu zobaczysz, że warto było pokonać swoje słabości i odmienić się" - dodaje w liście do potencjalnych wyznawców.

Jak informuje "The Daily Beast", "praktyki" w kościele scjentologów kosztują 15 tysięcy funtów.

W 2015 roku Bella Cruise poślubiła Maxa Parkera. Na ślub nie zaprosiła swojej mamy.

Jak wygląda Bella Kidman Cruise?

Isabella Kidman Cruise rzadko pokazuje swoją twarz w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie jest pełen jej artystycznych prac - grafik i fotografii. W biogramie Belli czytamy: "Human. Artist". Zdjęcia jej prac znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także:

Ostatnio 28-letnia Bella zamieściła swoje zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak akualnie wygląda córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman. Obok dołączyła opis:

Cały ten brokat jest złoty... - podpisała selfie kobieta. - A czekajcie, to tylko kolejny instagramowy filtr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All that glitters is gold.. oh wait, it’s just another Instagram filter

Post udostępniony przez Bella Kidman Cruise (@bellakidmancruise) Sie 25, 2020 o 12:14 PDT