Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera zrobiła furorę na instagramowych profilach rodziców. I wcale się temu nie dziwimy. Ma oryginalną urodę i rozpoczyna karierę modelki, a więc rodzice chętnie chwalą się swoją dumą. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje 16-letnia Pola Porter?

Związek Anity Lipnickiej i Johna Portera

Nieformalny związek Anity Lipnickiej i Johna Portera trwał 12 lat. Spotykali się od 2003 roku. 23 lutego 2006 roku na świat przyszła ich córka, Pola Porter, która od początku była oczkiem w głowie rodziców. I choć para rozstała się gdy miała zaledwie 9 lat, relacje z obojgiem rodziców miała zawsze świetne.

Chciałam ją urodzić w tamtym momencie, chciałam, żeby to było dziecko Johna, chciałam mieć z nim córkę i wiedziałam, że będzie nazywała się Pola Porter. Wszystko miałam ustalone. To było mi przeznaczone, tak miało być. Pisałam jej imię i nazwisko na karteczkach i rozlepiałam w całym domu. Potem poszłam na USG do doktora i okazało się, że to będzie córka. Powiedziałam tylko: »No, wiedziałam« - powiedziała Anita Lipnicka w wywiadzie dla VIVY! w 2015 roku.

Obecnie Pola Porter ma 16 lat i właśnie stawia pierwsze kroki w modelingu.

Anita Lipnicka i John Porter w 2008 roku / fot. AKPA

Jak wygląda i czym się zajmuje Pola Porter, córka Anity Lipnickiej i Johna Portera?

Anita Lipnicka postanowiła pokazać w sieci efekty sesji zdjęciowej, w której wzięła udział jej córka, początkująca modelka. Napisała, że zrobiła to w tajemnicy, a więc córka nie wiedziała, że mama chce się nią pochwalić. Na zdjęciu Anita Lipnicka oznaczyła agencję modelek, która reprezentuje jej córkę oraz samą Polę. 

Totalnie w tajemnicy (bo w zasadzie bez pozwolenia), chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem - podpisała zdjęcia córki wokalistka.

Pod serią fotografii w kilka godzin od publikacji pojawiło się kilkaset komentarzy. Internauci są niemal jednogłośni - córka Anity Lipnickiej i Johna Portera to prawdziwa piękność. Co do tego, do kogo jest podobna i po kim odziedziczyła urodę nie ma jednak zgody.

Zobacz także:

"Jest się Kim chwalić! Śliczna!",

"Co za spojrzenie, młodość. Piękna mieszanka. Świetne zdjęcia!",

"Ależ jest magnetyczna! Niedaleko pada jabłko...",

"Bardzo podobna do taty. Urodę ma piękną. Pani Anito gratuluję takiej ślicznej córki",

"Wow, zjawiskowa dziewczyna",

"Przepiękna dziewczyna! Oj, zrobi karierę, zrobi... Idealne połączenie mamy i taty. Oryginalna uroda i świetnie pozuje" - czytamy pod postem.

Więcej zdjęć Poli Porter znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: