CFW2022: Total looki 

Stylizacja w stylu matchy-matchy opanowały w tym roku Kopenhagę. Blogerki najczęściej stawiały na garnitury oversize w jednym kolorze, lub w tym samym wzorze. Niektórzy wybierali nawet looki przypominające sety od piżamy. Dobierali do nich ogromne okulary i szalone torebki w zwierzęce wzory. Skandynawki to najlepsze minimalistki na świecie, więc jeśli wybierały stylizację w szalony kolor czy wzór, dodatkami uspokajały całość. Jeśli jesteś fanką wygody, w nowym sezonie postaw na dzianinowy total look. Najlepiej w jasnych, beżowych odcieniach. Dobierz do tego czekoladowy skórzany płaszcz i stylizacja rodem z Danii gotowa!

CFW2022: Sukienki midi

Już wiemy, jaka długość będzie rządzić w przyszłym sezonie. Sukienki i spódnice midi zdecydowanie rządziły na ulicach Kopenhagi. Na co stawiały Skandynawki? Proste sukienki tuby w szalonych kolorach, ogromne, bufiaste, prześwitujące suknie rodem z bajki i brązową kratę. Do stylizacji dobierały sneakersy vintage lub nieśmiertelne birkenstocki. Całość prezentuje się bardzo stylowo, a jednak nonszalancko i „na luzie”. Co jeśli chodzi o torebki? Na pewno królował kolor, ale można było też zauważyć modne jeszcze tego lata koszyki! Oznacza to, że zostaną one jeszcze z nami, przynajmniej do następnego sezonu.

CFW2022: Warstwy

Średnia temperatura latem w Kopenhadze to 17 stopni. Skandynawki wiedzą, że pogoda szybko się zmienia i w tym roku również postawiły na ciepłe warstwy. Jak odwzorować styl blogerek? Zacznij od białego t-shirtu lub koszuli. Następnie zarzuć na siebie rozpinaną lub dzianinową kamizelkę. Dalej dodaj must have sezonu – marynarkę XXL i na koniec okryj się skórzanym lub klasycznym trenczem. W takiej stylizacji chłód ci nie groźny, a dalej będziesz wyglądać superstylowo i modnie. 

CFW2022: Kowbojki

Kowbojki na stałe wróciły do łask. Kiedyś były szczytem obiachu. Dzisiaj są najmodniejszymi butami ostatnich sezonów. Pasują do wszystkiego i urozmaicają każdą stylizację. Szczególnie dobrze wyglądają w połączeniu z sukienkami midi i skórzaną marynarką. Skandynawki najczęściej łączą je z romantycznymi, zwiewnymi sukienkami do ziemi. Kowbojki przełamują słodycz stylizacji i nadają jej charakteru i modowego akcentu.