Czy wiesz, że potrawy i napoje, które spożywasz na co dzień, mogą powodować przebarwienia w szkliwie. Czy da się odwrócić ten proces? Tak – stosując produkty pomagające usuwać przebarwienia z powierzchni zębów. Linia past Max White Stain Protect wykorzystuje odpowiednio dobrane składniki, które w skuteczny sposób pomagają zwalczać przebarwienia. 

Jakich efektów można się spodziewać?

Przy regularnym stosowaniu dwa razy dziennie przez okres tygodnia Colgate Max White Stain Protect usuwają do 5 razy więcej przebarwień niż w przypadku zwykłej pasty z fluorem. Dzięki temu będziesz codziennie cieszyć się smakiem porannej kawy lub herbaty, a Colgate Max White Stain Protect pomoże w walce z przebarwieniami! Właśnie dlatego nowa linia past to doskonały wybór na co dzień dla tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy ulubionymi potrawami, czy napojami a białym uśmiechem. 

Jednak skąd wynika skuteczność pasty? Jej moc tkwi w specjalnie opracowanej formule wybielającej, której skuteczność została potwierdzona klinicznie. W nowej linii znajdziemy trzy warianty past, a w każdej z nich skuteczną formułę wybielającą oraz specjalne składniki. Max White Stain Protect + White Boosters to główny produkt tej linii, od którego warto zacząć przygodę z białym uśmiechem. Warianty Max White Stain Protect + Organiczna Glinka oraz  Max White Stain Protect + Aktywny Węgiel sa idealne dla osób, które poszukują produktów podążających za trendami kosmetycznymi.  

 

Bezpieczne i skuteczne? To możliwe

Linia past Colgate Max White Stain Protect pomaga skutecznie usuwać przebarwienia powierzchniowe, a przy tym jest bezpieczna dla szkliwa i może być stosowana codziennie. Produkty są dostępne w sieci sklepów Biedronka. Wypróbuj już dziś.