Coco Austin karmi piersią 5-letnie dziecko

Coco Austin, to amerykańska celebrytka znana za oceanem jako gwiazda reality show i żona rapera Ice-T. W najnowszym wywiadzie dla "Us Weekly", 42-letnia modelka przyznała, że nadal karmi piersią swoją 5-letnią córkę. "Dlaczego mam jej to zabierać? Jeśli ona tego nie będzie chciała, w porządku, wtedy przestanę. Ale nie zamierzam tak po prostu przestać".

Gwiazda podkreśla, że jej córeczka na co dzień zjada praktycznie wszystko: "Wierzcie mi, ona kocha mięsa, je steki, więc to nie jest tak, że nie jada normalnie."

Karmię ją piersią, ponieważ lubi od czasu do czasu taką małą przekąskę. To też moment nawiązania szczególnej więzi między matką a dzieckiem - dodaje Austin.

Celebrytka żartuje, że na pewno nie dojdzie do takiej sytuacji, że jej córka mając 16 lat powie: "Mamo, czy mogę pierś? A potem samochód? Przyjdzie taki czas, że stwierdzi: Ok mamo, już tego nie potrzebuję. Teraz nadal chce, więc ja to po prostu akceptuję".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Coco (@coco)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Coco (@coco)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Coco (@coco)

Karmienie piersią kilkuletnich dzieci: czy to przesada?

Temat karmienia piersią kilkulatków wciąż budzi kontrowersje i szeroką dyskusję w mediach społecznościowych. Wiele mam wstydzi się przyznać, że karmi piersią kilkuletnie dziecko, ponieważ najczęściej spotyka się z brakiem akceptacji ze strony innych. Nie karmisz piersią - źle, karmisz piersią za długo (warto tutaj zadać sobie pytanie, co znaczy za długo?) - też źle. Niedawno temat karmienia piersią podjęła świeżo upieczona mama, Agnieszka Włodarczyk. Aktorka wyznała: "Chcesz to karm, nie chcesz to też Twoja sprawa".

Jakiś czas temu pisałyśmy o pewnej mamie, która postanowiła walczyć z normalizacją karmienia piersią w miejscach publicznych. Jednak, najwięcej złośliwych komentarzy odbierała z powodu, że karmi piersią 4-letnie dziecko. Pewnego razu poziom krytyki skłonił Tamas do pokazania hejterom, co o nich myśli. Instamama opublikowała zdjęcie z jasnym przekazem, na którym jedną ręką karmi piersią dziecko, a drugą...pokazuje środkowy palec hejterom. 

Tak, ma cztery lata. Je też inne pokarmy. Jej komfort jest dla mnie ważniejszy niż twój dyskomfort. Nie jest z nią nic nie tak. Ani ze mną. A na koniec coś wstrząsającego... nie ma w tym nic seksualnego.", napisała.