OBEJRZYJ

Piękna i bestia

Na tę wersję baśni Disney'a o "Pięknej i Bestii" wszyscy czekali z niecierpliwością. Emma Watson jako Bella zachwycała już w pierwszym, króciutkim zwiastunie. Jeśli macie ochotę zanurzyć się z nostalgią w świecie dzieciństwa i przeżyć magiczną opowieść na nowo - warto w weekend premiery wybrać się do kina.

Gold

Indonezyjska dżungla, Mathhew McConaughey w świetnej charakteryzacji i opowieść o marzeniach, które można przekuć w prawdziwy plan na życie, choć ma to swoje konsekwencje.

Personal Shopper

Dla fanów aktorskich popisów Kirsten Stewart to pozycja obowiązkowa. Maureen jest medium, która próbuje uzyskać kontakt ze swoim zmarłym bratem. W międzyczasie dostaje propozycję pracy jako stylistka. Fabuła brzmi dość skomplikowanie, ale jeśli lubicie pannę Stewart...

POSŁUCHAJ

Depeche Mode, "Spirit"

Depeche Mode wracają! Najpierw był singiel "Where's The Revolution", teraz czas na całą płytę. 

Molly Burch, "Please Be Mine"

Molly Burch miała styczność ze sztuką od najmłodszych lat. Dorastała w Los Angeles, jej ojciec pisarz i producent, a matka reżyserka dopilnowali, by ich dom wypełniony był dźwiękami Pasy Cline, Billie Holiday czy Niny Simone. Kiedy Molly uświadomiła sobie, że jej głos jest wyjątkowy, przeniosła się do Ashville, by studiować wokal jazzowy.

PRZECZYTAJ

Juan Pablo Escobar, "Mój ojciec Pablo Escobar"

Powieść biograficzna o jednym z największych narkotyków baronów w Kolumbii. Pablo Escobar dla jednych był filantropem, dla innych terrorystą i bezwzględnym bossem mafii. O jego życiu powstał świetny serial "Narcos" produkcji Netflix, teraz czas przeczytać wspomnienia jego syna Juana Pablo Escobara. Ponad dwadzieścia lat po zakończeniu polowania na króla kokainy Juan Pablo Escobar przenosi się w przeszłość, by ukazać pełny portret swojego ojca – człowieka zdolnego do niewyobrażalnego okrucieństwa, ale i do nieskończonej miłości względem swoich bliskich.

Patrizia Gucci, "Gucci. Prawdziwa historia dynastii sukcesu"

„Obecnie Gucci to firma międzynarodowa, ale z nami Gucci nie ma już nic wspólnego. Ostatni raz, gdy incognito weszłam do sklepu, nikt mnie nie rozpoznał i rana w moim sercu ponownie się otworzyła. Z tego powodu chcę opowiedzieć i jeszcze raz przeżyć jako świadek historię mojej rodziny...
Jestem dumna z bycia jedną z Guccich, że odziedziczyłam schedę, jakakolwiek jest ona, ludzką, charakteru, stylu oraz kreatywności i pragnę, żeby pamięć o tej wielkiej historii pozostała utrwalona na zawsze”. Patrizia Gucci opowiada o wzlotach i upadkach modowej dynastii, nie brakuje bolesnych chwil, takich jak trudne relacje z ojcem Paolo lub tragiczna śmierć kuzyna Maurizia, czy wreszcie nieporozumienia między braćmi oraz między ojcami a synami, które doprowadziły do sprzedaży firmy.

Pasjonująca opowieść nie tylko dla fanów historii mody.