Popatrz na swoje dłonie, określ kształt paznokci i sprawdź, co mówią o Tobie.

Paznokieć kwadratowy

Jesteś osobą dość konserwatywną i twardo stąpającą po ziemi. Nie lubisz wychodzić ze swojej strefy komfortu. To nie oznacza, że jesteś nudna, wręcz przeciwnie! Masz zorganizowany czas i starasz się wszystko zaplanować tak, aby nic nie umknęło twojej uwadze! Posiadaczki naturalnie długich paznokci, nawet krótko obciętych będą doskonale czuły się w tym kształcie.

Okrągły paznokieć

Jesteś niepoprawną romantyczką. Uwielbiasz bujać w obłokach i snuć plany na przyszłość, lecz niekoniecznie wdrażać je w życie. Twoją pasją są ludzie - poznawanie ich pasji oraz przebywanie w grupie. Starasz się pomóc wszystkim dookoła, zapominając nieco o sobie. To doskonały kształt dla dłuższych i średnich paznokci.

Zaokrąglony kwadrat

Panie o takim kształcie paznokcia mogą pochwalić się dość unikalnym usposobieniem i podejściem do życia. Są asertywne i bardzo ambitne. Jednocześnie starają się stąpać twardo po ziemi oraz być elastycznymi w każdej sytuacji. To doskonały kształt zarówno dla krótszych, jak i nieco dłuższych paznokci. Są bardzo łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji.

Paznokieć migdał

To doskonały kształt dla wszystkich pań, które lubią być na czasie i podążać za trendami. Z reguły to kobiety otwarte, z mnóstwem pomysłów. Lubią się wyróżniać, ale bez zbytniej przesady. Uwielbiają podróżować i poznawać inne kultury. Pamiętaj, aby kształt migdałków pozostawał niezbyt długi - w przeciwnym wypadku będzie wyglądał tandetnie.

Paznokieć w kształcie baleriny

Jesteś stanowcza i nieco wymagająca. Potrafisz postawić na swoim i być niewzruszona. Twoja silna osobowość jest okraszona ogromnym pokładem kreatywności i zaradności. Lubisz podążać za trendami i nie wahasz się eksperymentować na co dzień. To doskonały kształt dla dłuższych, silnych paznokci.

Zobacz także:

Szpiczasty paznokieć

Panie, które decydują się na taki kształt, nigdy łatwo nie ustępują. Są jednocześnie bardzo kreatywne i nie boją się przeciwności losu. Lubią się wyróżniać z tłumu i pokazać ostry pazur ( i to dosłownie!). To zazwyczaj eleganckie kobiety, które są ciekawe świata i mają wielu adoratorów.