Cleo w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem cytowanej przez serwis Jastrząb Post ujawniła swoje przemyślenia na temat posiadania dzieci. Piosenkarka, a także jurorka programu "The Voice Kids" dotychczas nie wypowiadała się na ten temat w mediach. Tym bardziej zaskakuje jej szczere wyznanie. 

Cleo o macierzyństwie i potencjalnej adopcji dziecka: "Może zaadoptuje jakieś dziecko"

Piosenkarka nieczęsto dzieli się z dziennikarzami informacjami na temat swojego życia prywatnego. Nigdy nie opowiedziała o swoich związkach, nie pokazała się publicznie z żadnym partnerem, jak również nie skomentowała zdjęcia z tajemniczym mężczyzną podpisanego: "Z ukochaną osobą piękne miejsca stają się jeszcze piękniejsze!".

Po niedawnej wypowiedzi dla "Super Expressu" możemy się jednak domyślać, że Cleo jest szczęśliwie zakochanaZachowuję to totalnie dla siebie, dlatego, że ten mój mały fragment życia, czyli rodzina i najbliższa, ukochana osoba to jest mój azyl, takie moje miejsce, gdzie mogę się wyciszyć - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Teraz w wywiadzie udzielonym Mateuszowi Szymkowiakowi cytowanym przez serwis Jastrząb Post 39-letnia artystka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego, a konkretnie - planów macierzyńskich:

Czy chciałabym być mamą? Ostatni się zastanawiałam, czy nie jest już za późno na takie decyzje. Jest presja macierzyństwa i na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu, ale powiem ci tak najogólniej, że moje zdanie jest takie, że nic w życiu na siłę nie powinno się robić. Znam wiele par, które próbowały ratować związek dzieckiem, albo sobie na siłę robiły dziecko, albo: „późno trochę, to może byśmy założyli rodzinę”. To się zawsze źle kończyło. Najgorsze jest to, że zawsze cierpią najbardziej dzieci - powiedziała piosenkarka.

Cleo zdradziła także, że ma przeczucie, że byłaby świetną matką i nawet jeśli nie zajdzie w ciążę, to być może rozważy adopcję:

Mam dużo w sobie miłości. Doszłam do wniosku, że jak może biologicznie nie zostanę mamą, to może zaadoptuję jakieś dziecko. Ja mam tyle w sobie miłości, że jakby nie wykluczam niczego. Ja wiem, że bym była fajną mamą [...] na razie jestem fajną ciocią dla wszystkich.

Co ciekawe, coraz więcej gwiazd mówi otwarcie o świadomej bezdzietności. To m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Aleksandra Kwaśniewska, czy Ewa Chodakowska, od której zaczęła się medialna dyskusja na ten temat. 

Program z wyznaniem Cleo ukaże się na antenie TVP Kobieta.

Zobacz także: