Cindy Crawford - zdjęcie w bikini

Cindy Crawford być może w związku z zawodem, który wykonuje nie ma oporów przed pokazywaniem swojego ciała. Przekroczyła już 50 lat i jest matką dwójki dzieci. Takiego ciała niejedna młoda kobieta może jej pozazdrościć! My sądzimy, że prezentuje się obłędnie w tym wydaniu i nie podpisujemy się pod nieprzychylnymi komentarzami względem modelki. Dlaczego została skrytykowana? Najczęściej jej obserwatorzy podnosili wątek tego, że jej czas już przeminął. Podkreślali, że takie zdjęcia mogą być oznaką desperackiej chęci zwrócenia na siebie uwagi oraz że “w jej wieku nie wypada”.

Cindy Crawford broniona przez świat show biznesu

W branży modelingu wszelkiego rodzaju sytuację, w których dochodzi do komentowania wyglądu ludzi sławnych nie przemijają bez echa. Koleżanki, również te dużo młodsze stanęły w obronie Cindy Crawford. Pod jej zdjęciem zamieszczały swoje opinie, chwaląc kobietę za jej seksapil. Podziwiały fotografię, jednocześnie nie dowierzając, że tyle nienawiści jest w anonimowych ludziach z internetu. Podnosiły również wątek zazdrości występującej w ludziach oraz fakt, że wiek to tylko liczba i to, że Cindy Crawford przekroczyła 50 lat nie oznacza, że nagle stała się mało atrakcyjną kobietą. Nam pozostaje się jedynie cieszyć się, że znalazło się grono kobiet myślących w podobny sposób, które wsparły koleżankę z branży. A wy co sądzicie na temat zdjęcia Cindy Crawford w bikini?

Cindy Crawford: zdjęcie w bikini

To właśnie przez poniższe zdjęcie modelka spotkała się niepochlebnymi opiniami kierowanymi pod jej adresem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford) Sie 7, 2019 o 11:49 PDT

Cindy Crawford - zestaw ćwiczeń, które gwarantują jej piękną sylwetkę

Cindy Crawford od zawsze była osobą aktywną i za pomocą sportu dbała o wygląd swojego ciała. Zobacz jakie ćwiczenia najczęściej wybiera ta modelka.