Był powodem do wstydu i dowodem abnegacji w pielęgnacji i stylizacji włosów. Ich posiadaczki skrzętnie ukrywały je pod czapką lub przez pomysłowe upięcia i ozdoby do włosów. Ciemne odrosty to zwłaszcza dla blondynek, utrapienie. Dotychczas jedynym rozwiązaniem była częsta, nawet co 3-tygodniowa wizyta u fryzjera. Ale moda tak jak kapryśna, bywa też pobłażliwa. Wraz z trendem na superzdrowe, lśniące i wypielęgnowane włosy, nastała era naturalności. A co za tym idzie większej tolerancji na małe niedoskonałości, które można przekuć w nasze atuty. Ciemne odrosty powracają do łask. Nie musimy się ich wstydzić - możemy się nimi szczycić i stylizować włosy według najnowszych trendów. Przedstawiamy pomysły na to jak wyglądać modnie z odrostami na głowie.

Ciemne odrosty: dla blondynek

Ciemne odrosty i jasne końce? Jeszcze niedawno wzbudziłyby co najmniej kontrowersje. W 2020 roku to będzie największy trend! Taką kontrastową koloryzację nosi wiele gwiazd jak choćby Dua Lipa, prekursorka mody na mocne odrosty na bardzo jasnych blond włosach. Jej inspiracją są gwiazdy lat 90. jak Drew Barrymore, Courtney Love czy wokalistka Blondie. Taka stylizacja, zwłaszcza bardzo kontrastowa nadaje glamrockowy charakter całej stylizacji.

Ciemne odrosty - fryzury

By uniknąć efektu kiczu zdecyduj się też na równie ostre jak kolor - cięcie. Przy długich włosach taka może nabrać odrobinę kiczowatego rysu. Zamiast tego postaw na krótki supermodny rozwichrzony bob. Taka koloryzacja nie toleruje ugrzecznionego ładu i wymyślnych fryzur, zdecydowanie lepiej wygląda na naturalnie ułożonych włosach, swobodnie spiętych koczkach i wysokich kucykach, które podkreślają kontrastowe odcienie na włosach. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I come in peace

Post udostępniony przez FUTURE NOSTALGIA 2020 (@dualipa) Gru 6, 2019 o 10:45 PST