Mamy chwalą się wielkimi dziećmi na Tik Toku

Nowe wyzwania i trendy w mediach społecznościowych nie są żadną nowością. I wydawać by się mogło, że nic nie jest nas już w stanie zaskoczyć. A jednak.

Ostatnio Tik Tok opanował nowy trend na pokazywanie dużych dzieci. Trend, który zyskał już swoją nazwę #chubbybaby ma coraz więcej zainteresowanych i budzi równie dużo dyskusji.

Mamy chwalą się swoimi wielki uroczymy dziećmi i mają przy tym niezłą zabawę. Tylko czy naprawdę wszystkim do śmiechu?

Julia Linares w ramach trendu zamieściła filmik ze swoją 9-miesięczną córeczką. Razem tańczą do piosenki "Thicker than a snicker". Dziewczynka waży prawie 14 kg, czyli tyle ile powinna ważyć 3-latka! Na profilu Julii możemy zobaczyć o wiele więcej filmików z dziewczynką w roli głównej. Na profilu mamy aż roi się od komentarzy pod wideo. Internauci martwią się o zdrowie dziewczynki i surowo komentują: "Jak zrobić małemu dziecku krzywdę, bez żadnej przemocy - poradnik". Mama w odpowiedzi zapewnia, że nie ma powodów do troski, a córka rozwija się prawidłowo.

 

@juliaadrift

9 months & 30 lbs of sweet baby yumminess #thickerthanasnicker #9monthsold #chunkybaby

 original sound - tyler golden

To nie pierwszy raz kiedy Julia wręcz wymachuje dzieckiem w rytm muzyki. Zresztą razem z córką zadebiutowały na Tik Toku, kiedy mała miała 7 miesięcy, a jej mama wrzuciła filmik dziewczynki opatrując hasztagami: chunkybaby oraz fatbaby.

@juliaadrift

SLAYLA ##chunkybaby ##slayla ##fatbaby ##7monthold

 Fergalicious - Fergie

Takich filmików jak wrzuca Julia na Tik Toku jest zatrzęsienie. Czy powinno nas to bawić czy raczej niepokoić? Zresztą patrząc na to, jakie wyzwania pojawiają się na Tik Toku, to akurat jest dla dziecka nieszkodliwe. Jakiś czas temu pisałyśmy o trendzie na polewanie dzieci wodą z zaskoczenia i nagrywaniu reakcji dziecka. Tutaj przeczytacie o tym bulwersującym wyzwaniu.

Zobacz także:

A tymczasem, co Wy myślicie o najnowszym trendzie na Tik Toku?

@malayiahk

My chunky munk  #chunkybaby lol

 original sound - Julie Kirby
@jackieandadao

i love him rolls & all  #chunkybaby #hugebaby #babyrolls #boymomcheck #30pounds #momsoftiktokclub #cutestbaby #7monthsold #pastduedate #41weeks #f

♬ original sound - Shannon
@elliegooch6

For all those chunky baby lovers!! what other videos would you like to see? #baby #babylove #babygirl #chunkybaby #chunky #foryou #cute #foryoupage