Chrissy Teigen przeszła operację endometriozy

Chrissy Teigen kilka dni temu przeszła operację endometriozy. Modelka przyznała, że powrót do formy jest trudniejszy niż się spodziewała, ale jest zadowolona, że zdecydowała się na ten krok. Chociaż odczuwa bóle pooperacyjne, to "naprawdę jest to lepsze niż skurcze i bóle spowodowane endo".

Teigen dzień po operacji podzieliła się z fanami krótkim filmikiem i poinformowała, że wróciła już do domu: "Wszystko jest dobrze. Wróciłam już do domu". Na nagraniu widzimy spuchnięty po operacji brzuch, oklejony plastrami w trzech miejscach.

Jak się okazało operacja endometriozy zbiegła się z pierwotnym terminem porodu trzeciego dziecka Chrissy Teigen i Johna Legenda. Przypomnijmy, że pod koniec września 2020 roku modelka niestety poroniła.

Chrissy po operacji poprosiła fanów o dzielenie się ich doświadczeniami po operacji endometriozy. Lawina komentarzy pokazuje, że z endometriozą zmaga się miliony kobiet na całym świecie.

Przeczytaj również: 

Dziennikarka DDTVN Sandra Hajduk o endometriozie: „To nie jest wyimaginowany problem. To ból, który ciągle narasta” [WYWIAD]

Żona Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak przeszła operację endometriozy: "Kobiety milczą w cierpieniu"

Zobacz także:

Wzruszający wpis Chrissy Teigen kilka miesięcy po stracie dziecka

Cztery miesiące po stracie dziecka Chrissy Teigen wraca wspomnieniami do tragicznych wydarzeń. W jednym z ostatnio opublikowanych wpisów na Instagramie zamieściła zdjęcie z sesji do teledysku męża "Wild". Wówczas była w 10 tygodniu ciąży. Obok zdjęcia modelka napisała:

Wiedziałam, że zrobienie klipu zajmie trochę czasu, więc pomyślałam, że fajnie byłoby podzielić się naszą wiadomością ze światem poprzez klasyczną sztuczkę z ręką na brzuchu na końcu. Nie mogłam sobie wyobrazić, co stanie się w ciągu następnych 10 tygodni... nie jestem pewna, czy kiedykolwiek będę mogła ponownie obejrzeć ten teledysk bez szlochania, ale mam nadzieję, że on czuje moje łzy i wie, że bardzo za nim tęsknimy.

Przeczytaj również: Wzruszające słowa męża Chrissy Teigen o ich relacjach po poronieniu "Kocham żonę bardziej niż kiedykolwiek"