Modna choinka

Modna choinka to w tym roku zupełnie nieszablonowe, często wykonane metodą DIY drzewko. Bardzo podoba nam się, że w tym sezonie króluje dowolność W TRENACH ŚWIĄTECZNYCH. Wcale nie musimy mieć klasycznej choinki, żeby nasze mieszkanie oddawało stylem magię i charakter Świąt Bożego Narodzenia.

Prezenty świąteczne? Zobacz nasze pomysły dla niej i dla niego!

Świąteczna choinka - trendy 2016

Choinka stożek

Jeśli preferujesz minimalistyczny design bardzo pięknie wyglądać będzie żywe drzewko ozdobione dekoracjami z białego papieru (origami). Możesz również postawić drewnianą choinkę na której ustawisz dekoracje świąteczne i owiniesz drewno lampeczkami lub świecącymi bawełnianymi kulami.

Zobacz zabawki na choinkę w naszym sklepie

Klasyczne drzewko bożonarodzeniowe

Jeśli jesteś tradycjonalistką oczywiście pomyśl o klasycznej choince, staraj się jednak żeby ozdoby np. bombki były w jednym kolorze. Warto pomyśleć o proporcjach, mniej czasami znaczy lepiej i bardziej stylowo.

Nowoczesna, podwieszana choinka

Jeśli masz małe mieszkanie i nie masz gdzie postawić swojej choinki, pomyśl o podwieszeniu jej przy suficie. To naprawdę oryginalne rozwiązanie.

Mała urocza choinka, którą możesz postawić w sypialni lub w kuchni, też doskonale spełni świąteczne oczekiwania. W tym sezonie modna choinka utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce.