Klub Testerek to setki czytelniczek Kobieta.pl i jeszcze więcej sprawdzonych przez nie produktów. Uczestniczki mają możliwość przetestowania kosmetycznych i technologicznych nowości, a pozostałe z nas zyskują dostęp do rzetelnych i szczerych recenzji. Tym razem bierzemy na tapet markę z długą tradycją i jedną z jej flagowych propozycji. W Wasze ręce trafią kremy do koloryzacji włosów, dzięki którym odświeżycie fryzurę w domowym zaciszu. Bez bałaganu i problemów z równomierną aplikacją. Za to z gwarancją intensywnego koloru i zdrowego blasku przez wiele tygodni po zabiegu. Zainteresowane?

Szukamy aż 25 testerek, a każda z nich dostanie 2 opakowania kultowej farby. Sprawdź, jak dołączyć do tego grona!

Przetestuj kremy koloryzujące do włosów Wellaton 

Niektóre z nas nieustannie eksperymentują z fryzurą. Odważnie lawirują między intrygującym burgundem, popielatym blondem, apetyczną mokką i głęboką czernią. Inne na mocne cięcie lub koloryzację decydują się tylko w szczególnych momentach niczym filmowe bohaterki. Dla nas najlepszym czasem na odświeżenie wizerunku jest wiosna. Po miesiącach chowania włosów pod czapkami nadszedł długo wyczekiwany moment, kiedy możemy zaprezentować je w pełnej okazałości. Jeśli Ty także czujesz, że to dobra chwila na zmiany, mamy interesującą propozycję.

Poszerzamy grono naszego Klubu Testerek, a maj ogłaszamy miesiącem intensywnych kolorów i zdrowego blasku. Właśnie te cechy wyróżniają krem koloryzujący do włosów Wellaton. To produkt uwielbiany przez kobiety na całym świecie. Jego sukces bazuje na ponad 140 latach doświadczenia niemieckiej marki. Eksperci Wella opracowali formułę, która wyróżnia się nie tylko zaskakującą trwałością, ale też konsystencją ułatwiającą równomierne nakładanie.

W efekcie otrzymałyśmy produkt, który „nie kapie” podczas aplikacji i zapewnia intensywny kolor przez długi czas.

Chcesz otrzymać kremy do koloryzacji Wellaton? Uzupełnij swoje dane w poniższym formularzu i odpowiedz na pytanie konkursowe: „Który odcień kremu koloryzującego chciałabyś przetestować i dlaczego akurat ten?”. Szeroki wachlarz kolorów znajdziesz w drogeriach Rossmann, Hebe oraz Drogeriach Natura

Do Klubu Testerek wybrałyśmy:
1. Edytę M.
2. Danutę N.
3. Annę B.
4. Aleksandrę E.
5. Ewelinę P.
6. Irenę B.
7. Monikę P.
8. Izabelę G.
9. Annę Ł - G.
10. Annę Z.
11. Ewelinę G.
12. Annę N.
13. Weronikę M.
14. Agnieszkę A.
15. Edytę F.
16. Joannę M.
17. Beatę K.
18. Elżbietę L.
19. Wiesławę K.
20. Monikę W.
21. Annę K.
22. Marię J.
23. Agnieszkę O.
24. Teresę S.
25. Annę S.

Ze wszystkimi osobami skontaktujemy się drogą mailową.
 

Zobacz także: