Celine Dion w żałobie po śmierci mamy

Celine Dion pogrążyła się w żałobie z powodu śmierci mamy, która zmarła 17 stycznia 2020 roku. Theresa Dion miała 92 lata i dała się poznać szerszej publiczności jako osobowość telewizyjna znana jako "Maman Dion".

To szczególnie trudny moment dla piosenkarki, która w styczniu cztery lata temu pochowała miłość swojego życia - męża Rene oraz brata Daniela.

Celine Dion pożegnała mamę w pięknych słowach, dedykując jej swój występ.

Celine Dion żegna mamę: jej słowa poruszają

Celine Dion zamieściła w mediach społecznościowych pamiątkowe rodzinne zdjęcie, na którym jest z całą swoją rodziną. Piosenkarka obok fotografii napisała:

Mamo, tak bardzo cię kochamy... Dedykujemy Ci dzisiejszy występ. Zaśpiewam dla Ciebie z całego serca.

Celine Dion w związku ze śmiercią mamy nie odwołała koncertu, który odbył się na American Airlines Arena w Miami. Podczas występu artystka zadedykowała zmarłej mamie swój występ i zaśpiewała przepiękny utwór: "Somewhere Over The Rainbow".

Theresa Dion: kim była mama piosenkarki?

Mama Celine Dion wraz z mężem Adhemarem doczekali się czternaściorga dzieci. Theresa Dion była gospodynią programu kulinarnego i dała się poznać szerszemu gronu widzów jako "Maman Dion". Po taką nazwą prowadziła też fundację wspierającą dzieci i młodzież znajdujących się w trudnej sytuacji.

Na wieść o śmieci mamy Celine Dion, kondolencje złożył za pomocą Twittera premier kanadyjskiej prowincji Quebec, François Legault.

Dowiedziałem się o śmierci Therese Dion. Niezwykła kobieta, tak hojna, tak kochająca, która całe swoje życie poświęciła dobru rodziny. Opłakujemy jej odejście. Moje kondolencje dla rodziny Dionów. - napisał premier.

Celine Dion: kiedy artystka wystąpi w Polsce?

Celine Dion wystąpi w Polsce na dwóch koncertach - w Łodzi i w Krakowie, a wszystko to w ramach trasy Courage World Tour.

Celine Dion pojawi się 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi oraz 25 maja w TAURON Arenie Kraków. To będzie wielki powrót Celine Dion do Polski po dwunastu latach. Zainteresowanie koncertami Celine Dion w Polsce jest tak duże, że zostały już do kupienia ostatnie miejsca.

W naszej galerii zebrałyśmy piękne zdjęcia Celine Dion z mamą Theresą.