Tiktokerki dowiedziały się, że mogą być spokrewnione

Carley i Mercedes to kobiety, które na Tik Toku obserwuje obecnie 694 tysiące osób. Tiktokerki do tej pory publikowały na swojej platformie układy taneczne, skecze, reakcje i krótkie historyjki. Ostatnie nagrania znacznie różnią się jednak od ich typowych publikacji. Kobiety udostępniły film podpisany: „Kiedy po dwóch latach związku dowiadujecie się, że wasze mamy spały z tym samym facetem”. Okazało się, że partnerki mogą być…spokrewnione! Istnieje ryzyko, że tiktokerki mają tego samego ojca. 

Czy powinnyśmy zaryzykować i wykonać test DNA? - pytają pod ostatnimi filmami na Tik Toku.

@carleyandmercedes Should we take a DNA test? #siblingsordating #fyp #foryou #wlw #xyzbca original sound - szasgrandchildren

Chociaż na nagraniu kobiety wyraźnie wyglądają na przejęte, do tej pory zdążyły już opublikować serię nagrań, w których starają się żartować z obecnej sytuacji. W najnowszym poście wyznały, że zrobiły już test DNA, jednak jest to skomplikowany proces i na wyniki będą musiały poczekać kilka tygodni. 

Zamówiłyśmy testy DNA. Kiedy przyjdą należy napluć do pojemników i je odesłać, więc ten proces potrwa pewnie kilka tygodni. Zaczęłyśmy o tym myśleć i jeśli będziemy się całować przed wykonanym testem, czy to wpłynie na jego wynik? Nie wiemy, czy możemy całować się w dniu testu. Czy musimy powstrzymać się 24 godziny przed jego wykonaniem? - pytały w nagraniu tiktokerki.

 

„Zróbcie test, bo wyglądacie jak rodzeństwo”    

Posty Carley i Mercedes odbiły się szerokim echem w Internecie. Filmiki, na których tikokerki wyznały, że mogą być spokrewnione obejrzano do tej pory kilka milionów razy! W komentarzach pod nagraniami zawrzało, a wiele osób przekonywało Carley i Mercedes do wykonania testu i dokładnego przyjrzenia się sprawie. 

Wyglądacie dosłownie tak samo!

Kiedy was pierwszy raz zobaczyłam, myślałam, że jesteście rodzeństwem.

Zróbcie test, bo wyglądacie jak rodzeństwo.

To by tłumaczyło, dlaczego wyglądacie tak samo... - piszą poruszeni internauci. 

W najnowszym nagraniu, które pojawiło się na platformie kilka godzin temu, kobiety wyjawiły, że niedługo wszystko się wyjaśni. Już jutro powinny bowiem otrzymać wyniki testu DNA i w końcu dowiedzą się, czy są w jakikolwiek sposób spokrewnione.   

@carleyandmercedes Reply to @tiramaiasu pray for us #fyp #foryou #wlw #xyzbca original sound - Carley&Mercedes