Buty do biegania... na kawę z przyjaciółką i spacer z psem

Kochamy to staromodne określenie naszych babć: "cichobiegi" - mieści wszystko: espadryle, trampki, sneakersy, baletki i loafersy. Chodzi o takie buty, w których czujesz się na maksa wygodnie, bez względu na pogodę, liczbę obowiązków i tempo, w jakim mają być wykonane. A do tego są praktyczne i pasują do każdej stylizacji: od jeansów, po kuloty, dresy, marynarki, trencze i letnie sukienki.

Buty do biegania na platformie

To najmodniejszy model tej wiosny. Jeszcze zimą nosiłyśmy chunky boots i combat boots przypominające te, które nosili bohaterowie "Mad Maxa" w futurystycznej scenerii. Nieregularna, odrobinę nieproporcjonalna, potężna platforma wiosną i latem przenosi się na sportowe buty. I wygląda genialnie - zwłaszcza w złamanej bieli, nude i beżach. 

Buty na platformie znajdziesz w sklepie Deichmann, gdzie od 22 do 25 kwietnia możecie zrobić zakupy z 20% rabatem w ramach akcji Szaleństwo Zakupów:

Buty do biegania: kolorowe

Kochamy klasyczną biel, ale bywa niepraktyczna i, ku naszemu zdziwieniu, nie cieszy się sympatią wszystkich. Trendy są dla nich w tym sezonie łaskawe  - i to nie tylko dla wielbicieli monokolorowych butów, ale takich we wszystkich kolorach tęczy. Bez żadnych ograniczeń. Pastele, sorbety, szalone printy - wszystkie zestawienia dozwolone.

Kolorowe buty do biegania znajdziesz między innymi w sklepie ECCO,  który bierze udział w Szaleństwie Zakupów. Od 22 do 25 kwietnia możesz zrobić zakupy z 30% rabatem!