Co to jest Build Gel?

Żel budujący wydłuża, wzmacnia i pogrubia paznokcie. Można go nakładać na naturalną płytkę paznokci, by uzyskać gładką powierzchnię. Jest mocniejszy i trwalszy niż zwykłe bazy hybrydowe, a jego formuła wyróżnia się średnio gęstą konsystencją i właściwościami samopoziomującymi.

Jak długo żel budujący utrzymuje się na paznokciach?

Stylizacja paznokci stworzona przy użyciu żelu budującego może pozostać w idealnym stanie przez około 3 tygodnie. Ważne jest jednak postępowanie z instrukcjami dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Trwały, mocny i niezawodny manicure z Build Gel Victoria Vynn

Każda stylistka paznokci wypracowuje sobie optymalny styl pracy. Na przykład akryl utwardza się w ciągu kilku minut bez konieczności używania lampy, a żel budujący wymaga utwardzenia w lampie UV lub LED. Niektóre manicurzystki uwielbiają elastyczność, jaką zapewnia żel budujący, inne zaś wolą pracować z akrylem, szczególnie jeśli mają klientki lubiące długie paznokcie. Zarówno akryl, jak i żel budujący można wykorzystać do stworzenia zjawiskowego manicure. Przed ich doborem koniecznie trzeba przyjrzeć się paznokciom klientki, aby zaoferować najlepsze rozwiązanie.

Bez względu na to, czy preferujesz budowanie na formie, tipsie czy zależy ci na wzmocnieniu naturalnej płytki paznokcia, poznaj Build Gel w nowej, ekonomicznej pojemności, aż 200 ml.

Build Gel to samopoziomujący i elastyczny żel budujący paznokcie. Dzięki niezwykłym właściwościom sprawia, że stylizacja paznokci staje się szybsza, łatwiejsza i prostsza. Paleta Build Gel zawiera żele budujące bezbarwne o subtelnym zabarwieniu i covery o różnym stopniu krycia. Ich kolory świetnie się ze sobą łączą, dzięki czemu pozwalają uzyskać różnorodne odcienie.

Baza żelowa Base Build Gel marki Victoria Vynn nazywana jest żelem podkładowym, ponieważ wyrównuje płytkę paznokci, przedłuża trwałość manicure i pedicure oraz zwiększa przyczepność stylizacji. Nakładany jest tylko na wcierkę i nie niszczy płytki.

Więcej informacji znajdziesz na: www.victoriavynn.com

Zobacz także: