Britney Spears zaręczyła się

Britney Spears i Sam Asghari zaręczyli się. O tym wydarzeniu mówią dzisiaj wszyscy. Czyżby Britney w końcu po latach ubezwłasnowolnienia rozpoczynała nowy rozdział w swoim życiu?

Na Instagramie artystki pojawiło się krótkie nagranie, na którym Spears pokazuje swój pierścionek zaręczynowy z olbrzymim brylantem. Na twarzy gwiazdy wyraźnie widać zachwyt i szczęście. Również na profilu wybranka Britney pojawiło się zdjęcie całującej się pary, na pierwszym planie z pierścionkiem zaręczynowym.

Menedżer Asghari, Brandon Cohen w rozmowie z magazynem "People" potwierdził informację o zaręczynach:

Para uczyniła dziś swój długotrwały związek oficjalnym i jest głęboko poruszona wsparciem, oddaniem i miłością, jakich im udzielono.

Wszyscy zadają sobie pytanie, kim jest narzeczony Britney Spears, Sam Asghari?

Britney Spears zaręczyła się: kim jest narzeczony Sam Asghari?

27-letni Sam Asghari jest tancerzem i trenerem personalnym. Mężczyzna urodził się w Iranie, zaś w wieku 12 lat przeniósł z rodziną do Los Angeles. Spears i Asghari poznali się w 2016 roku na planie klipu do utworu "Slumber Party", w którym Sam występował. Po czterech latach związku mężczyzna oświadczył się.

Chcę tylko, żeby była szczęśliwa. Jeśli coś ją uszczęśliwi, zrobię to. Nie będę się kłócić. Szczęśliwa żona, szczęśliwe życie - powiedział Asghari magazynowi Men's Health.

W wywiadzie podkreślił, że nie spieszył się z małżeństwem, bo "miłość to nie tylko kartka papieru". 

Wszyscy znają [Spears]. Moja babcia zna moją dziewczynę. Kiedy potrzebuję opinii, idę do moich sióstr. Wiele się od nich nauczyłem o kobietach i wiele o szacunku dla kobiet. Musiałem, inaczej dostałbym skopany tyłek.

Związek Britney Spears z 13 lat młodszym przystojnym tancerzem i aktorem budził szerokie zainteresowanie, zwłaszcza, że gwiazda od ponad dziesięciu lat toczy batalię sądową z ojcem, który ją ubezwłasnowolnił. Mężczyzna przejął totalną kontrolę nad życiem Britney, jej finansami i życiem prywatnym. Spears miała ograniczony kontakt ze swoimi dziećmi i założoną wkładkę, żeby nie zaszła w ciążę. "Mam w moim ciele wkładkę domaciczną, przez którą nie mogę mieć dzieci. Moi kuratorzy nie pozwalają mi iść do lekarza i jej wyjąć. Chciałam to zrobić, by móc zacząć starać się o dziecko, ale oni nie chcą, żebym miała więcej dzieci. Powiedziano mi, że nie mogę ani mieć dziecka, ani wyjść za mąż..." - mówiła Britney.

Na początku września ojciec gwiazdy, Jamie Spears złożył wniosek o zakończenie nadzoru. Rozprawa zaplanowana jest na 26 września.

Czy zaręczyny Britney i Sama to nowy rozdział w życiu gwiazdy? Miejmy nadzieję, że tak. Artystka ma już za sobą dwa małżeństwa. Pierwsze z nich trwało zaledwie 55 godzin, zaś z drugiego z Kevinem Federline'm wokalistka ma dwóch synów. Od czasów kurateli opiekę nad nastolatkami przejął były mąż gwiazdy.