Britney Spears jest w ciąży

Britney Spears zaskoczyła fanów cudowną wiadomością. 40-letnia piosenkarka właśnie poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jest w ciąży. Będzie to trzecie dziecko Britney Spears. 

Britney Spears w mediach społecznościowych opisała, jak dowiedziała się o swojej ciąży. Widać, że dla artystki to też było duże zaskoczenie.

- Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam: - Jezu, co się stało z moim brzuchem? Mój mąż powiedział: - Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka - napisała Britney Spears na Instagramie.

Gwiazda dodaje, że chce czas oczekiwania na dziecko spędzić w spokoju z dala od paparazzi:

- Oczywiście nie będę teraz tak często pokazywać się przed paparazzi, którzy będą chcieli zrobić mi zdjęcia dla pieniędzy. Jak to już robili.

Britney Spears planuje ten czas poświęcić między innymi na ćwiczenie jogi.

Britney Spears jest w ciąży: mówi o depresji poporodowej

Britney Spears przy okazji swojego wpisu poruszyła temat depresji poporodowej, z którą zmagała się w poprzedniej ciąży. Gwiazda strasznie wspomina ten czas i cieszy się, że teraz tak otwarcie mówi się na ten temat.

- Kiedy byłam w ciąży, miałam depresję okołoporodową… Muszę przyznać, że to jest absolutnie straszne. Kobiety wtedy o tym nie mówiły. Niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta tak narzeka z dzieckiem w środku, ale teraz kobiety mówią o tym to codziennie. Dziękuję Ci Jezu, że nie musimy tego bólu trzymać w tajemnicy.

Britney Spears zaczyna nowe życie

W listopadzie 2021 roku Britney Spears zaczęła nowe życie. Po 13 latach odzyskała wolność, wygrywając proces sądowy dotyczący kurateli, jaką sprawował nad nią jej ojciec. Opieka sądowa przyznana została piosenkarce po głośnym załamaniu nerwowym w 2008 roku. Od tego czasu wokalistka nie mogła podejmować żadnych samodzielnych decyzji dotyczących jej majątku, który ówcześnie szacowany był na 60 mln dolarów, kariery i zdrowia. Britney wyznała również, że ojciec nakazał lekarzom założenia jej wkładki domacicznej jako formy antykoncepcji, wbrew jej woli.

- Myślę o kolejnym dziecku!!! Zastanawiam się, czy tym razem będzie to dziewczynka...Staje na palcach i chce czegoś sięgnąć... To z pewnością! - pisała wówczas na Instagramie Britney Spears. Jej marzenie się spełniło i razem z Samem Asghari już niedługo będą mogli cieszyć się upragnionym rodzicielstwem.

Britney wspólnie z tancerzem wychowuje dwóch swoich synów: 17-letniego Seana Prestona i 16-letniego Jaydena Jamesa.

Przeczytaj również: