To może być premiera filmowa roku! Na ekranie dwie wielkie gwiazdy kina – znany m.in. z „Bękartów wojny”, „Podziemny krąg” czy epickiej opowieści „Wichry namiętności” Brad Pitt i piękna Marion Cottilard, która podbiła serca widzów np. jako Edith Piaf, wystąpią razem w szpiegowskim romansie „Allied”. To nowa produkcja twórcy „Forresta Gumpa”, która na ekrany polskich kin trafi w listopadzie 2016 roku.

Fabuła toczy się w realiach II wojny światowej, a Brad i Marion spotykają się w celu wykonania misji – zabójstwa nazistowskich „szych”. Strzelają z broni automatycznej, uciekają, urządzają zasadzki, a w międzyczasie zakochują się w sobie na zabój. I to określenie jest w tym przypadku jak najbardziej uzasadnione.

Pitt gra brytyjskiego oficera Maxa Vettena, a Cottilard francuską opozycjonistkę. Oboje po raz pierwszy spotykają się w Casablance. Następnie widzowie otrzymają soczysty thriller o zabarwieniu romantycznym, gdyż para szpiegów postanawia, wbrew przeciwnościom, dzielić ze sobą życie. Zwiastun zdradza nawet, że para doczeka się potomka.

To będzie z pewnością film z iście epickim rozmachem i nie możemy się już go doczekać. Same zobaczcie:

ZOBACZ TEŻ:

PIĘKNA MARION COTTILARD I LADY DIOR