- Troska o najbliższych, tradycja i tworzenie wspólnoty – to słowa, które najpełniej określają tegoroczne święta Bożego Narodzenia – mówi Evelina Kravaev Söderberg, dyrektor kreatywna H&M Home. - Chcemy celebrować „małe szczęścia” w postaci odprężających przeżyć, zmysłowych rytuałów i chwil hojności. Uważamy, że w tym roku najważniejsze będzie świętowanie z naszymi bliskimi, wzajemna troska i hojność w dzieleniu się miłością i dobrem – podsumowuje, prezentując najnowszą świąteczną kolekcję wnętrzarską.

Boże Narodzenie 2020: Pomysły na świąteczne dekoracje

Na co stawia w tym sezonie H&M Home? Oto 7 pomysłów na dekorację domu w okresie świąt Bożego Narodzenia!

  1. PRZYTULNOŚĆ

Są takie domy i mieszkania, w których czujemy się błogo i bezpiecznie. To właśnie przytulność, którą tworzy się zwykle za pomocą tekstyliów – miękkich poduszek, ciepłych koców czy zasłon.

  1. NACZYNIA, KTÓRE ŁAPIĄ ŚWIATŁO

Tak niewiele trzeba, by rozświetlić pomieszczenie niezwykłych blaskiem! Pomagają w tym punktowe lampy, ciepły blask świec, choinkowe lampki i oczywiście szkło! W kolekcji H&M Home znajdziecie wiele szklanych elementów, które wspaniale odbijają świąteczne światło!

  1. STYL VINTAGE

W bożonarodzeniowych trendach w dekoracji wnętrz królują inspiracje stylem vintage. Spójrz tylko na ten wspaniały miodowy wazon, który pomieści niejeden zimowy bukiet, a nawet choinkę w wersji mini!

Zobacz też: 10 pomysłów, jak tanio podkręcić wnętrze, by wyglądało na bardziej luksusowe

  1. PODUSZKA Z TEMPERAMENTEM

Szukasz tanich a jednocześnie wywołujących „efekt WOW” dekoracji? Postaw na poduszkę z charakterem. W kolekcji H&M Home znajdziesz ciekawe poduszki z zabawnymi motywami zimowych zwierząt.

  1. NACZYNIA Z KAMIONKI

Obok odbijającego światło przezroczystego szkła, w świątecznej kolekcji H&M Home znajdziesz wiele naczyń z kamionki, które w wielkim stylu powróciły do łask i są jednym z najgorętszych trendów aranżacyjnych ostatnich miesięcy. Zaproś je na swój bożonarodzeniowy stół!

  1. KRÓLEWSKA CZERWIEŃ

Czerwony obrus, czerwone wstążki do świątecznych bombek, czerwone serwetki – w najnowszej kolekcji H&M Home znajdziesz wiele akcentów w tym wyjątkowo królewskim kolorze, którzy większości z nas kojarzy się także z rodzinnym ciepłem i miłością. Niech soczysta czerwień doda Wam energii w te Święta!

Zobacz też: Dekoracje na Święta - nowa bajkowa kolekcja Zara Home

  1. PAPIEROWE BOMBKI

Papierowe bombki to hit ostatnich lat i wszystko wskazuje na to, że ozdobią najbardziej designerskie choinki także w tym roku! W świątecznej kolekcji H&M Home znajdziesz wiele pięknych papierowych ozdób na choinkę w stylu skandynawskim. Możesz wykonać je również samodzielnie. W naszym tekście o tym, jak zrobić papierowe bombki na choinkę, znajdziesz wiele wspaniałych inspiracji!

Zobacz też: Święta w stylu skandynawskim - 5 ważnych elementów w aranżacji wnętrz