Bombki z papieru

Bombki z papieru to super pomysł na dekorację z okazji Bożego Narodzenia. Choć takie bombki z papieru najczęściej wiszą na choince, można nimi przystroić także mieszkanie. Za pomocą wstążki czy sznurka można połączyć bombki z papieru w łańcuch, który można zawiesić na oknie czy ścianie. Do tego możecie dodać świąteczne lampki i świąteczna dekoracja gotowa!

Jak zrobić bombki z papieru?

Bombki z papieru można wykonać w prosty sposób - wystarczy papier, klej, wstążka lub sznurek i artykuły do malowania, jak farby czy markery. Z takimi akcesoriami możecie wyczarować piękne bombki z papieru. Sprawdźcie nasze pomysły na najładniejsze bombki z papieru!

Bombka z papieru KUSUDAMA

Wykonanie prostej papierowej bombki na choinkę nie wymaga specjalnych zdolności, ale jeśli chcesz, by Twoja choinka weszła na wyższy poziom gwiazdkowości i prestiżu, spróbuj wykonać jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych bombek na choinkę. To papierowa bombka KUSUDAMA. Jak wykonać bombkę KUSUDAMA? Obejrzyj film!

Papierowa bombka na choinkę - gwiazdka

Jeśli lubisz styl skandynawski, możesz ozdobić swoją choinkę i cały dom papierowymi gwiazdkami w różnych kształtach. Ich wykonanie wcale nie jest trudne, a jak zrobić papierową gwiazdę dowiesz się chociażby z tego filmu na Youtube'ie:

Bombka z papieru na choinkę - śnieżynka

Równie ciekawie prezentować się będzie papierowa śnieżynka 3D. Oto krótka instrukcja, jak ją wykonać:

Bombka z papieru - ozdobna papierowa kula

Na koniec tradycyjna kulista bombka, ale w wersji papierowej. Jej wykonanie wcale nie jest takie trudne, na jakie wygląda. Ten film pomoże Ci zrobić ją samodzielnie!

Możesz zrobić je z kolorowego papieru, albo wykorzystać stare gazety!

Zobacz także:

Zobacz też:

Świąteczne dekoracje w stylu skandynawskim - 5 prostych zasad

Boże Narodzenie 2020: Covidowe bombki to hit sezonu!

Dekorowanie pierniczków - moc inspiracji z Instagrama