Blogerka kopiuje stylizacje gwiazd

Katie Sturino to amerykańska modowa blogerka mody, która robi prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie "the12ishstyle" stał się popularny za sprawą pomysłu, jaki blogerka postanowiła zrealizować. Katie kopiuje stylizacje znanych gwiazd i pokazuje, że nie trzeba nosić rozmiaru 34, żeby wyglądać dobrze. Blogerka nosi rozmiar 40, a pomimo to w swoich stylizacjach wygląda modnie i stylowo, czym chce zarazić wszystkie kobiety, które wstydzą się swojego ciała.

Pracowałam w PR przez ostatnie 10 lat i czułem się źle z powodu mojego ciała. Nie noszę rozmiaru 2, więc nie pasuję do określonego stylu. Ale w momencie, kiedy to zaakceptowałam i pokochałam siebie. Teraz czuję się dobrze z moim ciałem. - mówi Katie Sturino

Blogerka przyznaje, że trudno jej było znaleźć modowe inspiracje, dlatego pokazując na swoim przykładzie, jak można wyglądać w rozmiarze większym niż 40, udowadnia, że moda nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet o figurze modelki.

Blogerka jak Meghan Markle?

Katie w swoich stylizacjach często wzoruje się na Meghan Markle i widać, że właśnie te stylizacje budzą największe zainteresowanie Internautów.

Blogerka nie ma oporów zarówno przed stylizacjami w wersji eleganckiej, jak i sportowej. Stylizacje wzorowane na księżnej Sussex pokochały fanki Katie, zwłaszcza, że na zdjęciach pozuje z Ryanem Dziadulą i z przymrużeniem oka odtwarza sceny Meghan i Harry'ego. Zresztą zobaczcie same w naszej obszernej galerii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One more Royal #supersizethelook with @extraextrastyle Ps: do you have a Big/Tall Guy? Where do you shop?

Post udostępniony przez Katie Sturino (@the12ishstyle) Sie 29, 2018 o 6:37 PDT