Biżuteria na Sylwestra: mocny pojedynczy detal

W Sylwestra wszystkie chcemy wyglądać wyjątkowo. Wybieramy starannie stylizację, dla której "kropką nad i" jest pasująca biżuteria. Jakie modele będą modne w tym roku? Mocnym trendem są pokaźne pojedyncze dodatki - błyszczący dżetami długi kolczyk przypominający wodospad lub balowe kandelabry, nausznica z diamencików, szklany wisior, w którego wnętrzu ukryte są skrzące się kolorami kamienie, medalion - sekretnik - im większa tajemnica i brawura, tym większy efekt.

Zobacz też:Biżuteria, która dopełni świąteczną stylizację. Jakie modele wybrać?

Biżuteria na Sylwestra: vintage dodatek

Biżuteria vintage przechodzi obecnie drugą młodość. Odkryliśmy w niej czar minionych lat, tajemnice z przeszłości, bogatą historię, którą niesie. To wszystko sprawia, że biżuteria z drugiej ręki, przekazywana z pokolenia na pokolenie lub wyszperana na pchlich targach jest obecnie najbardziej pożądaną. Wszystkie w końcu chcemy się wyróżniać, a taki unikatowy skarb na pewno przykuje czyjeś spojrzenie, stanie się początkiem ciekawej rozmowy, a już na pewno będzie idealnym zwieńczeniem stylizacji - niekoniecznie w stylu retro. Vintage biżuteria świetnie czuje się w towarzystwie nowoczesnych elementów.

Zobacz też:"Nie ma złych pierścionków zaręczynowych. To my nadajemy im historię"- o biżuterii vintage rozmawiamy z właścicielką marki Jagg [WYWIAD]

Biżuteria na Sylwestra: dużo, a skromnie

Obecna moda w biżuterii pozwala na to, by każdy odnalazł w niej coś dla siebie - zwolenniczki minimalizmu postawią w Sylwestra na modne sygnety wysadzane kamieniami. Zwolenniczki francuskiej nonszalancji wybiorą grube bransoletki z bogato zdobionymi zawieszkami w retro stylu i chokery na aksamitnych wstążkach, a największe fashionistki do stylizacji dobiorą męskie grube łańcuchy. Co ważne - te elementy świetnie wyglądają pojedynczo, ale jeszcze lepiej w towarzystwie. Sylwestrowa noc jest po to, by zaszaleć - połączyć kilka ulubionych łańcuszków, ozdobić wszystkie palce pierścionkami, a do kolczyków dołączyć ozdobne nausznice. Perły, złoto, srebro, kolorowe kamienie - łącz je z wyobraźnią. Kreatywność - to słowo - klucz! 

Zobacz też:Gwiazdy pokochały ten delikatny naszyjnik polskiej marki! Nosi go m.in. Ania Skura, Omena Mensah, Anna Lewandowska i Zosia Ślotała