Biżuteria na jesień 2020: delikatne pierścionki-symbole

W tym sezonie stawiamy na emocje. Biżuterię, która nie tylko jest ozdobą, ale niesie jakieś osobiste przesłanie albo mówi światu o najważniejszych dla nas wartościach. Przekaz takiej biżuterii może mieć emocjonalny ciężar, ale pozostać powinien w delikatnej oprawie. Przykładem takich symbolicznych pierścionków jest model z linii Portrait polskiej marki Berries & Co., wykonany ze srebra próby 925, złocony 24k złotem z wygrawerowaną grafiką na obrotowym sygnecie. 

Kolekcja Portrait powstała przy współpracy z artystka Anną Domańską, która stworzyła 6 niezwykłych grafik przedstawiających takie wartości jak miłość, wolność, przyjaźń, siła, macierzyństwo oraz kobiecość. Co ważne, 10% z zysku z całej linii zostanie przekazane na wsparcie fundacji Centrum Praw Kobiet, wspierającej Kobiety w całej Polsce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Lip 29, 2020 o 11:34 PDT

Zobacz też: Delikatny naszyjnik tej polskiej marki, to hit na jesień. Noszą go Anna Lewandowska, Ania Skura, Omena Mensah 

Biżuteria na jesień 2020: sygnety 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Lis 22, 2019 o 3:29 PST

Sygnety, niegdyś domena męskiej biżuterii, dziś idealnie uzupełniają damskie stylizacje. Pięknie wyglądają zarówno do minimalistycznych looków jak i tych, w klimacie boho. Do wybory są sygnety grawerowane lub zdobione szlachetnymi kamieniami. Sygnety świetnie wyglądają noszone na małym palcu i zupełnie nie przeszkadza im to w graniu roli pierwszoplanowej wśród twoich dodatków.

Zobacz też: Delikatna biżuteria, która robi wielki efekt - hit tego lata!

Biżuteria na jesień 2020: mocne i klasyczne

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Lip 4, 2020 o 1:29 PDT

Klasyka jeszcze nigdy nie była tak ciepło przyjmowana jak tej jesieni. Pierścionki w retro stylu, przypominające zakręcony marynarski sznur, łańcuszek serc, gładkie lub młotkowane obrączki i minimalistyczne pierścienie z delikatnym oczkiem to hit tego sezonu - zwłaszcza noszone kaskadowo, w towarzystwie innej minimalistycznej biżuterii m.in. sygnetów. Naszym typem jest linia Vintage Ani Kruk, w której odnajdziesz czar stylowej biżuterii jak za dawnych lat z nowoczesnym sznytem. Sentymentalna i piękna w najprostszym tego słowa znaczeniu.

Biżuteria na jesień 2020: pierścionki z kamieniami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@aniakruk_jewellery) Paź 19, 2020 o 9:59 PDT

Pierścionkom z kamieniami trudno się oprzeć. Szlachetny dodatek hipnotyzująco przykuwa spojrzenie. Dla niektórych kamień szlachetny jest tylko ozdobą, dla innych stanowi amulet. Bez względu na to, w co wierzymy i jak, jeśli taka biżuteria dodaje nam siły i odwagi do spełniania marzeń, a przy tym jest jeszcze tak zjawiskowo piękna jak ta od polskich marek: Ani Kruk czy Berries & Co. to nie mamy wątpliwości, że biżuteria jest naszym ponadczasowym niezbędnikiem.