Modna biżuteria na jesień 2019

Duże wiszące kolczyki, błyszczące cyrkonie ułożone w długie ogonki, logomania i łańcuchowe sploty na szyi – biżuteria na jesień 2019 niejedno ma imię. Jak nosić modną biżuterię w nadchodzącym sezonie?

Neo paryski styl

Złote łańcuchy, perełki, pierścionki z kamelią – to kwintesencja stylu Paryża sprzed wieku. Na pokazie Dior modelki prezentowały cudowne naszyjniki z pereł, przeplatane strasem, czyli oszlifowanym szkłem wyglądającym jak diament, a na wybiegu Givenchy dominowały asymetryczne kolczyki z perełkami.

Duże wiszące kolczyki

Oversize to słowo klucz w trendach biżuterii dousznej, czy może nausznej. Idealne na wieczór, świetne ze swetrem i jeansami – z pewnością nie ujdą uwagi i nie przejdziesz w nich niezauważona.

Logomania trendy biżuteria na jesień 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alexandra Bemerfalk (@alexandrabemerfalk) on Sep 16, 2019 at 10:30pm PDT

Logomania to trend wywodzący się z lat 90., kiedy na topie było afiszowanie się metkami znanych i lubianych marek. Sygnaturki i logotypy to sposób, w który domy mody oddają hołd swojej bogatej historii. Sztyfty z błyszczącym logo Chanel? Tak, zdecydowanie poproszę.

Potężnie wyglądające złote łańcuchy

Genialnie wyglądające z minimalistycznymi stylizacjami, kaszmirowym swetrem, białą koszul czy klasycznym trencz na jesień – złoty łańcuch będzie idealnym uzupełnieniem.