Biżuteria na Dzień Matki: bransoletka matchy - matchy

Pamiętacie wisiorki i bransoletki z przełamanym sercem, którym obdarowywałyśmy nasze przyjaciółki ze szkolnej ławki? Wielu z nich nie pamiętamy już nawet imion. Z wiekiem dociera do nas, że naszą największą przyjaciółką była i jest nasza mama i to jej należy się wymowne wyznanie w postaci biżuterii od serca, która powie więcej niż słowa. Widok mamy, która na Dzień Matki dostaje w prezencie bransoletkę, która z twoją stworzy komplet, będzie bezcenny.

Biżuteria na Dzień Matki: amulet na szczęście

Im jesteśmy sobie bliżsi, emocji między nami jest tyle, że czasem trudno wyrazić to, co czujemy do drugiej osoby i czego jej życzymy. Ania Kruk stworzyła kolekcję amuletów, które mówią za nas - to wyjątkowo piękny gest, który możesz dopasować do sytuacji. Nowy rozdział w życiu, podniesienie się po porażce czy słowa otuchy. Taka biżuteria to symbol tego, że zawsze jesteś obok, uważnie słuchasz i dzielisz z mamą ważne dla niej emocje, nawet jeśli dzielą was kilometry.  

Biżuteria na Dzień Matki: spersonalizowany prezent

W kolekcji marki Berries znalazłyśmy unikalny pierścionek. Model "Portrait of motherhood" z wygrawerowaną grafiką ”macierzyństwo” na obrotowym sygnecie, jest wprost stworzony na prezent dla mamy z okazji jej święta. "Macierzyństwo to dla wielu kobiet olbrzymi dar i szczęście. Nauka i poznawanie samej siebie na nowo - to także wewnętrzne dialogi o wytrwałości i cierpliwości", tak o kolekcji stworzonej przy współpracy z artystką, Anną Domańską, mówią twórcy marki. Oprócz tego, że docenisz swoją mamę, to również szlachetny gest, bo 10% z zysku z całej linii zostanie przekazane na wsparcie fundacji Centrum Praw Kobiet, wspierającej Kobiety w całej Polsce.

Biżuteria na Dzień Matki: dla mamy, która wierzy w magię

Wiele z naszych mam stąpa twardo po ziemi, gdy chodzi o codzienne sprawy (,a zwłaszcza naszą przyszłość). Jeśli twoja mama, gdy potrzebuje dodatkowej rady częściej sięga po horoskop, gwiazdy lub wiedzę starożytnych (koniecznie sprawdźcie zjawiskową nową kolekcję Anki Krystyniak inspirowaną starożytnym Egiptem), to najlepszym prezentem będzie dla niej biżuteria - przewodnik. Taki osobisty dobry duch, zawsze będzie miała przy sobie - szlachetny kamień dopasowany do jej energii, amulet z jej znakiem zodiaku, medalion, który przypomni jej, co lub kto w jej życiu jest jej najdroższym kompasem. Radzimy na wszelki wypadek, umieścić tam swoje zdjęcie...

Biżuteria na Dzień Matki: kolczyki z kryształkami Swarovskiego

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego, to absolutny pewniak. Kolczyki lśniące przy każdym poruszeniu głowy czy odbiciu słońca to coś, czemu nie oprze się żadna kobieta - nasze mamy je wręcz uwielbiają. Są eleganckie, szlachetne, skromne ("...a złote", chciałoby się dokończyć) i bardzo uniwersalne. Dopełnią codzienną stylizację i dodadzą błysku wieczorowej kreacji. Są jak nasze mamy - po prostu rządzą.