"Nie mogę być mamą", "Nie zamierzam zostać mamą" - nowa kampania polskiej marki o różnych obliczach macierzyństwa

Kochamy takie kampanie, które dają pretekst do dyskusji. Tym razem polska marka biżuterii Ania Kruk skłania nas do refleksji nad tematem macierzyństwa. Bo przecież wbrew stereotypom i symbolom Matki-Polki, każda z nas jest inna i każda chce czegoś innego w życiu. Jedne marzą o byciu matką, a inne kobiety nie czują instynktu macierzyńskiego. Dla niektórych z nas to temat bolesny, bo straciły dziecko lub są bezpłodne. Ale to nasz temat - kobiet. I to my powinnyśmy o sobie decydować, nikt inny. Różne spojrzenia na macierzyństwo przedstawia piękna i subtelna kampania Reborn Ani Kruk. W video kampanii występują autentyczne dziewczyny, które dzielą się z nami swoją historią.   

Więcej zdjęć z kampanii zobaczycie w galerii na dole strony:


Każda osoba zaproszona do udziału w kampanii to odmienna wizja macierzyństwa, inne podejście do tematu kobiecości, wolności wyboru, umiejętności decydowania o sobie, to także wiele trudnych doświadczeń. Każdy wybór i każda droga – osobista, niejednoznaczna, kręta i interesująca. 

Siłą kampanii REBORN są przyświecające marce idee – uwypuklanie wyjątkowości, rozumienie niedociągnięć, poszanowanie niezależności i wyborów innego człowieka.

Zobacz video kampanii REBORN Ani Kruk:
 

dhfudsfuksagfkasg