Bielizna na walentynkowy prezent: jaką bieliznę wypada podarować na prezent?

Bielizna to walentynkowy pewniak - nie znam kobiety, która nie ucieszyłaby się z kompletu wygodnej casualowej bielizny lub zmysłowej satynowej lub koronkowej. Są jednak pewne niepisane zasady dotyczące darowania komuś dessous. Po pierwsze - bliskość relacji. Bieliznę wypada przede wszystkim podarować ukochanej osobie, w innym razie może zostać odebrana dwuznacznie, więc jeśli nie chodzi o romantyczne wyznanie lub aluzję, trzymajmy się tej reguły. Wyjątek stanowi mama, siostra, przyjaciółka - one najlepiej wiedzą, czego ci potrzeba i w czym najbardziej lubisz chodzić. Z bliską relacją z obdarowywaną osobą łączy się też jeden równie istotny fakt - nie zaliczysz wpadki z rozmiarem, a nie ma nic bardziej krępującego dla obdarowanej osoby, niż źle ocenione wymiary. 

Pomijając te kilka zasad - bielizna to zawsze strzał w dziesiątkę. Zwłaszcza teraz, gdy stawiamy na nią tak samo, jak na całą stylizację. Dlaczego? Bo dodaje nam pewności siebie, seksapilu, podnosi naszą samoocenę - to najlepszy terapeutyczny prezent, jaki możesz zrobić ukochanej osobie, między innymi - sobie samej!  

Zobacz też:
Walentynkowe prezenty: co kupić ukochanej osobie na Walentynki, najbardziej romantyczny dzień w roku?
Czerwone sukienki na Walentynki 2021: wybór trochę zbyt oczywisty? Ale za to 100% skuteczny!
Polskie marki ze zmysłową bielizną, którą będziesz nosić nie tylko na Walentynki
 

Bielizna na walentynkowy prezent: najpiękniejsze modele

W ofercie najpopularniejszych marek bieliźnianych takich jak Undress Code, Perilla, Moye, Le Petit Trou i Rilke znalazłyśmy prawdziwe perełki idealne na walentynkowe prezenty. Te kolekcje pokazują, że można zdecydować się na zmysłową bieliznę z tak miękkiej koronki czy satyny, że nie będziesz jej czuć na ciele. To ważne, bo bielizna nie może krępować ruchów, drapać i krępować. My, kobiety wiemy już, że kompromisy w żadnej prawie dziedzinie naszego życia nie są dobre - to samo tyczy się bielizny - ma być piękna i superwygodna. Zobacz nasz przegląd modeli bielizny, które nas wyjątkowo zachwyciły!

Bielizna na prezent: body hitem sezonu!

W tym sezonie zamarzyłyśmy też o body - to gwiazda tegorocznych trendów, którego pozycja, w tegorocznych trendach się tylko umocni. Nie wyobrażamy sobie garderoby bez wygodnego body, który w przeciwieństwie do bluzek, nie ściąga się, nie podwija - gwarantuje 100% wygody.

Do tego niektóre modele, zakładane pod marynarkę czy oversizowy kaszmirowy sweter, wychodzą z roli bycia jedynie bielizną i stają się pełnoprawnym członkiem całej stylizacji. Nasze serca podbiły modele body marki Undress Code, które wyglądają jak element eleganckiej stylizacji. Nasz typ to miękkie i wyjątkowo eleganckie welurowe body ze stójką. To nowy synonim zmysłowości